Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz UnA #77 üzenetére

    Nem szeretnek belekotni meg veletlenul sem, de ha jol tudom csak a katolikus egyhazrol beszelunk, szerintem mar az is meghaladta szamszeruen, eme esemenyeket(pl a hulye magatrtasforma ami a jarvanyok terjedeset segitette, a vakhit, hogy minden betegseget az ima meggyogyit, a rabszolgak az ujvilagba ugye egy katolikus pap otlotte ki, es meg lehet folytatni). Maradjunk a tradicionalis vallasoknal, eddig azok kozul kerult ki a gyoztes, a HIT neveben.
    Nagyon fontos, nem aggalok a hit ellen, mert az maganugy, de a megvezetett 1-bites sereg ellen(lehet akar katona is, mert a hazaszeretet is egyfajta olcson osztott hit), igen is sok ellenervem van.

    A golf aramlatos peldat, nem konkretan az aramlat miatt hoztam fel, hanem egy tendencia szemleltetesere, mert most le van irva, meg ki kellene buknia, az elmult 100 evben ez hanyszor fordult elo? Most kapjuk meg az 50 evre titkositott dokumentumokat tobb helyrol is, es nezd, mindenki hazudott, befolyasolt es hivatalos jelentesben, valotlansagot allitott, mert erre kerte az adott karhatalom. A lenyeg mindenki ugy gondolja, hogy amit olvas es lat, tobb 100 tudos "bizonyitja" az akkor is ugy van, hiszen lehetetlen, hogy maskepp legyen. Szerintem ez nem igy van, tenylegesen semmi sem biztos a jelenben, a multban meg annyira sem, hiszen az informacio aramlas jobban volt kontrolallva(A gyoztesek irtak a tortenelmet). Lassan kiderulnek a turpissagok, ahogy feloldjak a titkositasokat, kikerulnek bizonyos, fuggetlen dokumentumok. Sok esetben ez osszezavarja az embereket, kinek kellene hinni?

    Nem erdekelnek sem a konteos marhasagok, sem a vallasos csoportok, nem akarok osszeeskuvesekbe belemenni, mert az is csak egy kupac semmi, egyszeruen teljesen elvesztettem a hitemet az emberisegben.

    Es ez a butasag legfobb mozgatorugoja, a buta konnyen belemegy egy bizonyos nyomvajuba, es automatikusan mindent elfogad. Az itt jelenlevok tobbsege szkeptikus, mindent megkerdojelez.
    Ezt kell tenni a tudos tarsadalommal is. Ha masert nem is mert ok is tevedhetnek. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák