Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz [CS]Blade2 #47 üzenetére

    telefonon is lehet betű illetve ikon méreteket állítani, droidon miui-val biztos
    win alatt a skálázás még mindig nem tökéletes, sőt, vannak olyan sw-ek h nagyobb felbontáson kis kijelzőn a menü szövegeit nagyítóval kell nézni
    ugyanakkor pl böngésző nem probléma, minden oldalt olyanra állít az ember amilyenre akar, dpi felbontással lehet játszani asztal esetén, de 15,6" fhd az még élhető, hd+ ami nekem minden alkalmazásnál is oké, de vanak oldalak amiket beállítok úgy ahogy nekem jó, ph-t is, az is valami elcseszett felbontásra/arányra van optimalizálva
    pl egy szimpla filmet is megnézni sokkal jobb hd+ kijelzőn mint hd-n, nyilván megfelelő forrású filmmel - múltkor vmelyik topikban be akarták beszélni, h nincs különbség egy sd és egy hd tartalom közt ((( :, nincs hát, uo. kódolás mellett ég és föld, még hd és fhd közt is nagy különbség van -
    nyilván pl filmezni nem árt jó minőségű kijelző, nekem tn van és olyan, de ritka mint az a bizonyos fehér holló, legtöbb notebookban pocsék a tn kijelző

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák