Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #16820480 #31 üzenetére

    "Én igazából csak az ellen vagyok, hogy legyen inkább több, mert az sosem baj"

    Nem erről volt szó, hanem arról, hogy a 32 GB már nevetségesen kevés 2020-ban és ne a csak netböngészőt használókból induljunk ki. Ezt harsogja a szaksajtó is már az előző modell óta. Néhány social app, néhány üzenetküldő meg az általuk generált médiafájlok, egy kis Netflix, Disney+, Spotify és a cache fájljaik, mellé jön még 1-2 egyszerűbb logikai játék és folyamatosan nézni fogod a pop-up üzenetet a kevés tárhely miatt. Ez pedig nem power user felhasználás, most nagyjából a 65 éves apámat írtam le.

    "Biztos vörösre sírják a szemüket, mert az emberek nagyobb tárhelyes ipad helyett Airt vesznek"

    Valószínűleg azért kell fél év alatt elkaszálni a 8-as szériát, mert tömegek választják helyette a korábbinál jóval drágábbá vált Air-t. :) Pont ez volt az öngól, az Apple már túl sokat akart. Korábban még lenyelték az emberek, hogy iPad 128 GB helyett alig drágábban iPad Air 64 GB-ot vegyenek, de most már sokkal nagyobb az árkülönbség és ezt már nem lépik meg többé, hanem mondjuk elmennek a használt piacra, amiből az Apple nem tud profitot csinálni. Így sem sima iPad-et, sem pedig Air-t nem vásárolnak, legalábbis újonnan. Két szék között a földre.

Új hozzászólás Aktív témák