Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    Szőr!

    Nekem is nagy kaland a borotválkozás.
    Van is itt róla 1-2 topik, ott már elmeséltem a "történeteimet".
    Naponta legalább 2x, esetenként 3x kéne, akár jóatyámnak, akár az övének (nem a nadrág...) és még sorolhatnám... Fene egy genetika, bár van jó oldala is.
    Teccik a fehérnépnek, azt mondják.
    Olyan gyorsan nő és olyan erős, hogy csak na.
    Mindig cukkoltak miatta, mert az áll környékén semmivel sem lehet levakarni.
    LEGALÁBB érdes, legalább "koszos" marad, semmivel sem jön le.
    Túl korán kezdtem borotválkozni (szintén társak cukkoltak a pelyhedzés miatt anno), ezért is lett ilyen "ragaszkodó".
    Ezért van körszakállam, csak ezért. Lustaságból.
    Így ha nem kell "divatoznom" (ha van olyan 1-2 nap, mikor a bolton kívül sehova)..., akkor 3 naponta, egyébként viszont legalább 2 naponta kell, hogy ne nézzenek ősembernek.
    (A borosta persze, mint mondtam garantált így is.)
    A Barbonnal mi a helyzet? Olyan volt, hogy mikor gimikoleszban azzal "frissítettem" az arcbőröm, a felügyelő azt hitte, beittam. :DDD Jó erős, "vaskos" illata volt. ;]

    Meg minden kéményseprőnek (ez nem bizonyított), celebnek, halivudi sztárnak, művésznek csapzott a haja, borostás a "tekintete".
    Ne borotválkozz, Vakegérke! :DDD
    (Sztrájkoljunk.)

    Szóval; "Le a szőrrel!" Vagy mégsem? :)

    Amúgy, tetszett az iromány. Több ilyet.
    A témája is egyedi, nem olvastam, nem tudok hasonlóról a "világirodalomban". :D
    Érdekes ihletettség.

    Ja! A gélről annyit, hogy mikor tinikoromban először láttam a TV-ben, vettem is egyet gyorsan... Nem szerettem a habot. Aztán csalódtam, mikor hab lett belőle a végén. Jól "átvertek". :DDD

    Findzs: Annyira nem vészes. :) Hogyha 1x használatosból az ember bevásárol a 100 Ft.-osban (2x10-es csomag), akkor árban kb. ugyanott van. Csak persze időt kell hagyni a borotválkozásra, mert azzal azért könnyebben megvágja magát az ember. Az abszolút ár-érték arányos. Tényleg egyszer lehet csak használni, mert "megtelik", viszont olcsó.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz puttputt #19 üzenetére

    Mellesleg, a kedvenceim ebben a Nivea termékek (arcszesz+hab).
    Régen egy ezres körül volt a szesz, mostanra már felemelték... :U
    Előfordult, hogy 1,5 hónapra elég volt egy üveg.
    Az egyszer használatosokkal még "nem tettem nagyobb kárt magamban", talán egyszer sikerült megvágnom magam durvábban...
    A márkásra azért sajnálnám a pénzt (borotva), mert elég gyorsan tönkre vágnám azt is... szerintem cirka 4-5 alkalom és dobhatnám ki, mert "betelt", életlenedett..., amilyen erős a szőrzetem.
    Elektromos? Az már rég nem viszi. :D (Mármint, amit 3-4 éve vettem.)

    Mr. Csizmás: A löttyöm ("fújókás") most nekem is Lamborghini..., egész jó az ár-érték aránya.

    Még egy tipp:
    Szerintem érdemesebb a borotválkozást reggeli fürdés utánra, a szakálligazgatást meg előttre igazítani... Nálam ez bevált, így mindkettő könnyebben megy. Egyéb variációknál akadtak problémák.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák