Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz r3dsnake #71 üzenetére

    Igen, te éreznéd, neked az óra kitalálná a gondolataidat, és mindent úgy csinálna ahogy te akarod. Nekem pont ellenkező az Apple termékekkel a tapasztalatom. Ami nekem logikus lenne, azt nem ugyanígy gondolja az Apple. Tehát nekem kellene ahhoz alkalmazkodni, nem fordítva.

    Továbbra is tartom, az hogy rezeg, az ember rápillant, az meg mutatja az utat, tökéletesen megfelelő megoldás. Onnantól hogy irányban akar rezegni, annyi kérdést és különböző esetet hoz be a képbe, hogy onnantól már ízlés kérdése lenne hogy ki hogy szereti, milyen kezes, vagy épp mit csinál a kezével, ezáltal milyen állásban van. Az apple pedig nem támogatja azt, hogy más legyen az ízlésed dolgokban mint neki. Szeresd úgy ahogy ő akarja, vagy szokd meg. Egyéniséget máshol kell keresni.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • töltelék

    csendes tag

    válasz r3dsnake #71 üzenetére

    Ez lesz a világ legofftopicabb kommentje...
    Az irányokon félreértitek egymást Menthirist-tel, merthogy nem ugyanarról beszéltek. Te azt mondod, hogy érzed, melyik fele rezeg az órának, mindegy hogy áll a kezed (amivel szvsz bárki egyetért). Menthirist azt hozta fel érvnek, hogyha az óra nem a folyamatos haladási irányhoz, hanem a saját relatív helyzetéhez képest lövi be a 'merrekanyarodjakot' (ami imho elég valószínűtlen, ha a GPS-t leverem a szélvédőről, akkor is jó irányba fog terelni), akkor egy lóbálódzó kéznél össze-vissza jelez majd.

    "Nem zavarsz, ellenkezőleg; zavarsz."

Új hozzászólás Aktív témák