Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandigyerek

    senior tag

    válasz saviola55 #13851 üzenetére

    Nos, otthon nem hallgatunk telefonon zenét, mert az nem bosszantja a szomszédot... Vicc volt. Nincs rendes zenelejátszó eszközöd otthon? Nem érdekes. Buszon, futás közben: Szerintem azt se vennéd észre, ha valaki alámondaná a csipkerózsikát valamelyik zeneszám közbe.. (ezzel pár embert felhúztam most) Én gyaloglok, vonatozok, bringázok és ott használom a gyárit. A külső zajok, a többszörös figyelemmegosztás miatt, tökmindegy hogy hány Herczel tud többet a magas, meg a mély. Otthon, csendben számít. (de otthon meg örülök, hogy nincs a fülemben az a bizbasz. Mire is akartam kilyukadni? Ja! Ne cseréld le a Nexust! Mindegyiknek van valami kínja, és lesz is. Ez már csak ilyen játék. Ha az ICS olyan bonyolult lenne, mint a Win7, és annyi támadás érné, mint az asztali Op.rendszert, erre is bevezetnék a patch keddet, (vagy szerdát), vagy lehúzhatnák a rolót. Nekem volt win 3.1-em, most 64X Win7-el küzdök. Ha átvetítem kicsibe, az sem jobb mint az ICS. Ha meg lebutítjuk iPhone szintre, akkor eladom a laptoppom, és veszek egy diavetítőt. Kiadják a frissítést, amikor kiadják. Tudják, hogy szar van, nem véletlenül állították le az OTA-t.

Új hozzászólás Aktív témák