Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Cs1csó #6839 üzenetére

    Igen, ilyesmi volt a terv, de ez abban az idoben volt meg, amikor a valsag utan ujra nagyon felporgott az epitoipar, viszont szakit talalni a lehetetlennel volt hataros. Epitesi ellenorbol ketfajta volt: Az egyik, aki ket evre be van tablazva, addig nem er ra, a masik meg az, aki olyan arat mondott, hogy ha szar lesz a haz, lebontod es ujra felepited, meg az is olcsobb.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • koby11h

    aktív tag

    válasz Cs1csó #6839 üzenetére

    Én is ezt tettem. A környéken egyedül a mi házunknál nem jelentkeznek olyan hibák ami miatt több szomszéd kapott már sírógörcsöt.
    A műszaki ellenőr is és én is rendszeresen kijártunk és mindent ellenőriztünk, mértünk, fotóztunk.
    Volt, hogy lebontattam boltívet, közfalat. Odébb tetettem áthidalót, radiátort - egyszerűen mintha nem tudtak volna rajzot olvasni, mérni...
    Egyedül a villanyszerelő az akire semmi rosszat nem tudtam mondani. Én elbasztam 3 aljzat helyét - vagyis oda nem kértem 220V-os aljzatot és utólag kiderül, hogy jó lenne. De amit kértem minden patent ahogy elvártam.
    A vizes-gázos elment, a kőművesekkel viszont ahogy írtam folyamatos volt a harc...
    A burkolókból is egész normálisat fogtam ki. Festő is az lett volna, de végül inkább én fejeztem be, de ez a főnöke hibája volt.
    Az építkezés azért egy nagy kaland. Aki csak panelből panelba költözik nem tudja mit úszott meg, hogy kihagyta...

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák