Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz hcl #4452 üzenetére

    Én ezt tudom, de nekem az a véleményem, hogy ami nem fér el nagyjából egy képernyőn táblázatkezelőben, arra DB való.

    https://www.coreinfinity.tech

  • galoslac

    tag

    válasz hcl #4452 üzenetére

    "A suli benyelte a veszteséget,"-> az kemény, hogy vissza se kellett adni :S

    Nálunk is volt hasonló, a felelős tanár kifizette zsebből, hogy ne röhögjék körbe és ne derüljön ki, hogy már 20 éve teljesen alkalmatlan.

    Természetesen a szomorú arc és a fél órás hegyi beszéd és az igazgató úr nagyon csalódott duma megvolt, de valamiért az igazgató nem is tudott róla. :D

    (~1 év alatti lezárt gépek, állandóan zárt terem, diák csak tanár jelenlétében...)

    Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #4452 üzenetére

    Sajnos kifogtuk a suli legkevésbé befolyásos tanárját ofőnek :(
    Már 9-ikről divat volt, de 10-iktől pláne, hogy mivel ő volt a matektanár is, gyakran matek órát konvertált az infó órákból is, volt olyan így hogy 10 héten 10 matek óránk is volt, infó meg papíron 4 gyakorlatilag egy vagy egy sem... Infós osztályként.
    Na 12.-ben március elején irattak velünk egy próba szakvizsgát, amin mindössze ketten mentünk át, mindenki más megbukott. Ekkor jött rá az ofő, matektanár és egyben infó tanárunk, hogy az osztály teljesen sík hülye szakmából, és akkor meg pánik szerűen a matek órák is infóra lettek konvertálva :D

    "az kemény, hogy vissza se kellett adni :S" - opedig nem kellett. Gondolom sok-sok alkatrész kötött ki annak a 3-4 embernek a gépében aki benne volt, meg gondolom jó pár el is lett adva, akkoriban ezeknek még szabadszemmel is jól látható áruk volt, lévén teljesen kommersz és modern dolgok voltak.

    Ekkor jöttem rá, hogy nekem is lopnom kellett volna, illetve h ebben a suliban mindent (is) meglehet úszni.
    Volt ugyanis még 9.-ben egy másik eset : volt egy csaj aki szedte az osztálypénzt. Eléggé alfanőstény volt, sok barátnővel, mindig helyezkedett, diákörkormányzati tagság stb. Na osztálykirándulás előtt nem sokkal, év végén gondolt egyet és a full osztálypénzt elplázázta a barátnőivel. Mindent az utolsó fillérig (6 számjegyű forint). Úgyhogy nem volt kirándulás :(
    Megúszta egy szóbeli osztályfőnöki figyelmeztéssel, merthogy diákönkormányzati tag meg minden, a legszebb h végül sosem kellett visszafizetnie a pénzt sem.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák