Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #23112 üzenetére

    Nincs IT-sük, de még olyan sem aki értene hozzá. Kicsi 6 vagy talán 7 fős cég, tulaj és a felesége használta a gépeket, mikor melyik működött. A többi dolgozó pedig terepmunka.
    Pl. kérdés: a beszerelt eszköz vonalkódját mindig felírják, de néha nehezen lehet hozzáférni és elírják, vagy kihagynak 1-1 betűt/számot, ezt hogyan lehetne könnyíteni?
    Barcode scanner felrakva egy telefonra és megmutatva, aztán emailen elküldve feleségnek, aki adminisztrálhatja... + fotó is a kódról, ha valami még sem stimmelne, "bizonyíték" gyanánt is... el voltak alélva ilyen apróságtól. De ilyenből volt egy tucat amíg ment a telepítés.

    Próbálkoztam én is régebben MultiBoot-al, de még hasonlót sem tudtam összerakni mint ezek :) Akkor meg minek szenvedjek :)

    Így is van egy csomó dolog a Hiren's-en is és a Strelecen is, nekem elég volt berakni az iso-ba a plusz saját cuccaimat és így van 6 pendrive-om ezekkel és Win 7 - 8.1 - 10 telepítővel.
    Abból egy alap gépet össze tudok rakni bármikor Windows 7-10-el, alap programokkal.

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák