Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ktr_lala #1481 üzenetére

    ja, kb ugyanez a helyzet itt is :K ha főnöknek kellett valami segítség, rám számíthatott mindig: pl munkaidőben elugrani hozzá tetőlemezt pakolni, vagy a megrendelt kerti kemencéjét leszedni a szállító járműről és helyére tenni :D ...de munkahelyen is sokmindent megcsinálok, ami igazából nem az én feladatom lenne (pl központból küldenének rá embert, akire tartozik, de minek utazzon 2x1órát, ha én is meg tudom csinálni szó nélkül 10perc alatt?) ...pletykálni azért sem pletykálok, csak sablonos dolgokról, mert láttam már párszor, hogy 1-1 pletyka milyen utat járt be a telephelyen és ebből ki akarok maradni :D ...pár százalék esélyt azért látok rá, hogy központból jöjjön még valami elismerés idén is, mert kb 2 éve én kaptam, 1 éve pedig az a kolléganő, akivel ugyanazt a munkát végezzük és egymás helyettesei vagyunk... de nem halok bele, ha nem így lesz :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák