Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz Male #4 üzenetére

    Valahogy így gondolom én is. igazából minek spórolnék 1-2 ezrest amikor az ember általában a jobbra hajt és ez nem olyan amit nem lehetne rögtön elutasítani az árkülönbség miatt!

    cizoe: Tessék csak neked pár szines grafikon:
    [link]
    ;]

    [ Módosította: Thrawn ]

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

  • edipqe

    senior tag

    válasz Male #4 üzenetére

    ja szkjúzmi.

    adatlapomban :B

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Male #11 üzenetére

    Félreértés ne essék, ez nem egy 7k-s belépő szintu alaplap. Ez a középkategória, és annak sem az alja. mert akkor talán még megérteném.

    nem ment a gyári driverrel a lan. az ánusz oldalán a legujabbal sem. googliztam magamnak. azzal már ment.
    integrált hangot nem is látta! mikor mérgemben felraktam egy pci-os old school hangkártyát, majd feltelepítettem, akkor kapott észhez hogy hát hoppá nekem van itt ám integrált hangom is. ezt nem csak nálam játszotta el! Állítólag ha friss a bios nem csinálja ezt, DE én dolgozzak az ánusz helyett? az Ő félmunkájukat fejezzem be én a user? hát persze...
    nem volt a dobozban se bubis fólia, se szivacs se semmi ami védte volna az alaplap alját. Tudod mi volt? 1 db azaz egy darab sima kartonlapocska, ugyan olyan vastag és ugyan annyit ért mint a doboz anyaga. semmit! Ilyet még nem láttam hogy semmi értelmest ne raktak volna a nyákok alá, legyen szó vid kariról, vagy alaplapról.
    Hiányzott a dobozból a gyári driver cd! pedig kilophatatlan volt a doboz és rajta volt az eredeti zár matrica is. Persze az acrobatos semmire se jó cd az bezzeg benne volt... XD
    Az asus oldala tök gagyi, gyakran túl van terhelve mint állat. olyankor persze drivert leszedni lehetetlen.

    Amikor meg felhívtam ánuszt telón hogy jó lenne ha postáznának cd-t, mert hát mégis.....annyit modtak, idézem: a termékeink támogatása nem a mi feladatunk! :Y
    Ez a hivatalos céges policy-jük. szép mondhatom.

    Vicc kedvéért felhívtam utána a gigabyteot és beadtam h ez a szitu->adjam meg a vétel helyét a blokkom számát, a doboz számát, és postázzák miután lecsekkolták!

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Male #16 üzenetére

    "Mondjuk a kartonos megoldás az olcsóbb ASUS lapoknál már megszokott: zacsi + hullámpapír, és irány a doboz." De ez nem a 8-12k-s kategória.

    nem, legalábbis nem hiszem. Pláne hogy az orrom elött jött meg a boltba a Transporteres csóka a nagykerből. Egyenesen a kezembe nyomták a dolgaimat.

    Szval részemről az Ánusz elfelejthet örökre. Pedig volt már több asus alaplapom is. p2es meg socket-a-s is több féle is.

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák