Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz sirdond #11 üzenetére

    nem nevezném én ezt idegességnek, inkább csak izgalomnak. De egyébként meccs közben teljesen más, mert ha pl egy játékos folyamatosan visszadumál, meg keresi a baj, akkor lehet hogy akár én is máshogyan ítélek meg egy szabálytalanságot, ami ellene irányul, mintha egy olyan játékossal történt volna, aki tudja, h mi a feladata, és miért van ott.
    Egyébként olyannyira oda kell figyelni, hogy a múlt heti mérkőzésen, a megye 3 magas színvonalában az utolsó helyezett, Kőrösszegapáti fogadta az 5. helyezettet. 70. perc környékén már 5-1-re vezet a hazai alakulat, amikor egy bedobás után már kifele megy a labda, mikor annyit látok, h a legkisebb hazai játékos rohan a vendég védő felé, és le is nyom egy atyait. természetesen a védő is tolmácsolta a jó kívánságait, mire a pálya túlsó végéről, pár másodperc alatt odaért a 100kg feletti, nem is éppen fiatal hazai kapus, aki nem mellesleg a kezdeményező hazai játékos testvére...
    szóval szép egy meccs volt. Azt mondanom sem kell, hogy a hazai edzőnek nem az volt az első, hogy köszöni azt, h nem állította ki a játékvezető a kapust is, mikor lett volna oka rá, hanem az, h a csatért a következő meccsen még játszatni akarta, így nem kellett volna kiállítani... :W

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák