Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz siti #1 üzenetére

    Volt tárlatvezetés ahol elmondtam miért maradt ki nálam a vízhűtés ((ordasi féle csináldmagad, karbantartásigényes, ha úszik akkor mindent visz, épített most (is) nagyon drága, kompaktnál ha pumpa megdöglik akkor kuka az egész)). Egyedül az Akuatek van most és volt is kiállítva.

    De ha látok valami érdekeset akkor persze bővíteném a gyűjtit és majd bacsis ötletelős topicjában is meg fogom említeni mert többen is kérdezték tőlünk a kiállításon, hogy felajánlásokat természetesen elfogadunk legyen az egy hűtő vagy egy cpu, vagy egy régi vga. Én például kaptam egy ISA slotos Trident vga-t aminek úgy örültem mint majom a farkának, mert van ISA csati a s370 lapomon de sosem tudtam szerezni bele kártyát.
    Szóval hardveres felajánlásokkal egészen nyugodtan meg lehet keresni bennünket, ha valakinek felesleges holmija van és úgy gondolja megállná a helyét, hogy azt mások is megtekinthessék.
    Mondom, srác dobozos vadiúj kis Acorp hűtőt adott és már raktam is ki a többi közé, de ugyanígy kikerült egy kommerszebb AC Freezer 7 is, de szó se róla nem volt meg a gyűjteményemben.

    cinemazealot: Jövőre még jobb lesz ezt talán nem túlzás kijelenteni. Május közepére már most kérheted a szabit! ;)
    Vasárnap már volt büfé is, jövőre már indulásnál is lesz remélhetőleg.

    frescho: Nekem azok a V blockok a kedvenceim, mert olyan túltervezett darabok.
    -> A hőcsövek megjelenésével már csak azok száma és a körítés változott. A Cooler Master meg mindig is élen járt a különleges dizájn darabok terén.
    Tervben van még pár monstrum beszerzése, de jövőre már vihetek más holmit is magammal legalábbis a főnök ezt mondta. A jövő évi rendezvényre már nem fogok ennyi hűtőt kivinni az tuti. A 100+ darabot szeretném leredukálni olyan 60-70 darabra, hogy más is elférjen mellette.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák