Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz sz.j #644 üzenetére

    Ha csak WIN-l töröltél, akkor az lehet gond, mert az nem inicazál újra semmit, a meglévő partíciókat(azok bejegyzéseit pontosabban) takarítja, de a "Disk geometry" ennél lényegesen több komponensből áll(hat).
    Manapság divat úgy telepíteni(W8 óta mondjuk), ahogy esik, úgy puffan, azaz sokan azt sem tudják, hogy Legacy avagy UEFI install-t indítottak és ennek megfelelően MBR avagy GPT partícióstílus van-e egy adott meghajtón(arról nem is beszélve, hogy ha eme 2 mód esetén (OS függően is, hogy ne legyen egyszerű) hány segédpartíció jön létre...))

    Szóval csak akkor tudtam volna segíteni, ha még semmit sem tettél volna és adtál volna hozzáférést a gépedhez..
    (23. éve vagyok a szakmában, eddig még a legdurvább előtelepített masina sem okozott gondot, hogy klónozzam akár kisebb(pl SSD)meghajtóra stb stb, csak ahhoz kell az eredeti partícióstruktúrát látnom, nem pedig utólag, amikor már a user lementett "valamit" belőle, meg "elbarmolta az eredeti állapotot(nem mintha Te ezt tetted volna, nem erre céloztam)...)

    Fentiek alapján először még talán tudtam volna segíteni, de így utólag(meg, amit azóta írtál), már sajnos nincs rá esély... :( (A MR V6 meg igen csúnyán bugos, és nem csak sima hibák vannak benne, hanem olyanok, amik miatt azok sem tudják minden esetben elmenteni/visszaállítani a rendszerüket, akik amúgy pontosan tudják mit csinálnak és/vagy a V5-el simán megtették(pont ezért nincsenek linkelve az új ISO-ksem itt, mint írtam)

    Krystal_s
    A segítőszándékkal nincs is gond, csak -mint a fent leírtakból látszik- nem is lehet, a legjobb szándék mellett sem. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák