Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Timer #64 üzenetére

    nem szoktam védeni kifejezetten gyártókat, de pár dolog azért kicsit erős
    amennyiben az adott helyen elharapózott a covid és nagy munkaerő kiesés van, urambocsá', én is árat emelnék, meg te is, meg a harmadik is
    erre a hatóságok nem fognak lépni, mi alapján?
    gondolj fordítva bele, van egy céged, majd kitalálják hova meg hány gyárat építs? viccnek is rossz
    meg gépesíts, mert vannak vásárlók akiknek nem fér bele, hogy munkaerő hiány miatt áremelkedés lehet
    sztem nagyjából sejted te mit válaszolnál ilyenekre

    qrva sz@r a vga helyzet is, de legyen már tiszta, ezek bizony luxus cikkek, nem pedig olyan dolgok amik nélkülözhetetlenek a mindennapokban
    én is rohadtul rühellem a mostani árakat, de szabad piac van, kapitalizmus
    nem kenyér ez, hogy a hatóságoknak közbe kelljen lépni
    mert sokan kb úgy adjátok elő, mintha kenyérről beszélnénk, pedig nem, ezek luxus cikkek bármilyen furának is hangzik

    mikor el kezdtek emelkedni az ingatlan árak, akkor nem voltak ilyen hőbörgések
    pedig a lakhatás talán fontosabb mint egy sz@ros vga vagy +16gb ram
    és többszörösére emlekdtek az árak, ott is maradtak, és nem 10-20-30e ft-okról meg nem is 4-500e ft-os áremelkedésről beszélünk
    de a hatóságok szabályozzák be a vga meg ram árakat...szerinted is nonszensz?
    akartam egy gépet, ha melóra kellene lehetne drága, mert termel
    hobbi célra kell, így amd oldalon azt mondom kösz szépen, nem fogok annyit adni cpu-ért amit kérnek, lehet veszek intelt, de azt más okból nem szeretném annyira
    vagy egyiket sem, mert élni attól még fogok hogy nincs éppen asztali gépem - ettől mérges lehetek, de attól nem lesz olcsóbb semmi -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák