Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Rá kellett keresnem, ki az a Jack Dorsey (így utólag elég triviális :D még a cikkben is benne van :DDD ), és hogy mi az az NFT.

    Így már full egyetértek a kommentekkel.

    Ugyanakkor, én már évek óta keresem a módját hogy valami hasonlót tudjak én is tolni :D

    Az a jó az internetben hogy ha egyszer van 15 perc hírneved, onnatól már nyugodtan lehet vele (vissza)élni. Pont nem érdekelne, ha mondjuk valami mém lenne belőlem, kiröhögnének, lefikáznák azt amit csináltam, ha emiatt (pl. szerzői jogdíj, képmás felhasználása, vagy eladtam valami totális hülyeséget egyszeri nagy összegért stb.) dőlne ebből a lé. Ti is csak irigykedtek ;]

    Mondjuk a kiröhögnének, lefikáznák azt amit csináltam az már egy ideje működik online és IRL is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz ddekany #11 üzenetére

    Múltkor a tv-ben láttam hogy néhány költő ritka kézirataiért többször 10millió forintokat adnak. Annak mi a célja/értelme? Egy falra ragasztott banánnak? Egy 40 szobás luxusháznak amiben évi egy hetet tölt és akkor is csak egy szobában? Bármilyen hétköznapi cuccnak ami az enyém is lehetne, amíg ki nem derül hogy egyszer ránézett mondjuk Elvis Presley, és onnantól egymást ölik a licitálók érte?

    --

    Plot twist: a legmagasabb licit Elon Musk-é lenne :D ;]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák