Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz rodrigez #19 üzenetére

    Inkább csak R3 2200G, de azért érdemes észrevenni a különbséget, hogy azokban a tesztekben desktop Ryzent teszteltek 65W-os TDP kerettel, az Smatch-ben lévő APU pedig legfeljebb 15-25W-ig mehet el, de nem nagyon tudom elhinni, hogy képesek olyan hűtést és akkumulátort bepakolni egy ilyen kis készülékházba, hogy ne throttlongoljon, folyamatosan, és ne merüljön le egy óra alatt, úgyhogy tényleges használat közben valószínűleg messze az R3 2200G alatt fog teljesíteni.

  • b.

    félisten

    válasz rodrigez #19 üzenetére

    AZ teljesen mindegy ez így nem gyakorlat. nem tudod a hőfokokat smatchban, az órajeleket a throttingot, sem azt , hogy a ram viszony hogy alakul ebben.A cím nem HP Envy-ről szól.2700 amúgy Vega 10, 2500U meg 15 watt ebben, nem 25.
    Én elképzelhetőnek tartom, hogy hozza ezt, amit ezért az árért továbbra is nevetségesnek tartok.( 5 éves grafikai motorok, mint pl GTA 5 ugyan már.)Mx150 is gyorsabb ennél és GPD win semmi több , csak egy butított, kicsi, laptop szerű képződmény,de legalább az használható a billentyűzettel szinte úgy mint egy törpe laptop, smach , meg erősebb,de laptop mivolta semmiben nem merül ki.
    ÉÁn kiszálltam , elmodtam már párszor, ezuta dolgot nincs hozzáfűzi valóm, Abu meg nyugodtan futtassa 2 naponta tovább , hisz a belső miatt kötelező pártfogolnia.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák