Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz NavySeal #3 üzenetére

    Pont ez jutott eszembe nekem is. Kinél is bevett szokás az, hogy megmondja hogy mi a jó nekem? Hmmm igen, a Google is megy át Applebe :U Sőt, helyet is cserélnek már lassan, mert az Apple még az „olcsóbbik” iPhone 11-nél sem korlátozza 4K30 FPS-re a videót, pedig megtehetné szintén ilyen kamu hivatkozási indokkal...

    (#20) blackcoffee Én is így gondolom mint te amúgy, hogy ha lesz 4K TV-m, a régi videóim se legyenek elavultak, ezért már eleve inkább 4k-ban készítem. Sőt, már van 3440x1440-es monitorom, ami már megkívánja a 4K felbontást! Ettől függetlenül nem ez volt janeszgol mondanivalójának lényege, hanem inkább azt akarja szemléltetni, hogy sima FHD felvételnél is könnyen kifogyhat a Pixel a 64 gigás tárhelyből.

    (#29) kdavid94 Attól hogy sokan nem videóznak azzal, még technikailag könnyen megoldható a 4k 60 FPS videó stabilizálása. Ráadásul az új DJI Osmo Mobile 3 összecsukható is. Én is be akarok egyet majd szerezni, de még nem vettem eddig, mert Nexus 5x-el állítólag nem működik minden funkciója normálisan. Következő telefonomhoz viszont must have lesz! :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz #16514048 #82 üzenetére

    Ezekben a videókban már alig látszik a villódzás, ellenben a 2. videóban látszik, hogy az iPhone mennyivel jobb lassított felvételt készít. Utána pedig az esti képekben is felfejlődött a Pixelhez. Ahol még jobb a Pixel, az a szelfi, de ennyi. Én ugyanannyiért az iPhonet választanám, az más kérdés, hogy én egy telefonért sem fogok ennyit kiadni.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák