Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #40553216 #30 üzenetére

    "A robotporszívó erős kompromisszum a lustaság, az „ahol a papok táncolnak” szemlélet és a valódi tisztaság hármas metszetének."

    Ott a pont... Én pl kapásból a magasabb szinteket (poros polcok, stb) is szoktam porszívózni, ill megnézném, ahogy a robot odébbtolja a kanapét, ami alatt a legdurvább porhegy szokott összegyűlni... Mint fentebb írtam, ennyi pénzt max akkor, ha egy zárt, teljesen önszervező "étteremegységet" kap az ember, amit havi 200EUR-val megetet és cserébe kapja a kész frissen sült/főtt kaját. Onnantól kezdve, hogy a konyhabútorok nekem nyafognak és nem oldják meg a problémát, semmi értelme.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz #40553216 #30 üzenetére

    Az okosporszivot nem a rendes takaritas kivaltasara szanjak, hanem a kiegeszitesere. Hetkozben felszedi a lehullott kajadarabokat, behurcolt szoszoket es apro hulladekokat a szem elott levo helyekrol, hetvegen pedig vegigmesz (vagy a takaritono vegigmegy) a lakason a nagy geppel. Igy mindjart van ertelme, foleg kisgyerekes csaladban.

    @37 -Skylake-
    Szerintem az egy nagy tevhit, hogy az angoloknak nincsen jo konyhaja. Kint elek 4 eve es nagyon finom angol eredetu eteleket lehet enni a gasztropubokban, helyi alapanyagokbol. Tovabba a fiatalabbaknal nepszeru hobbi a fozes, es sokan nemzetkozi eteleket keszitenek (szupermarketekben elkepeszto nemzetkozi valtozatossagu alapanyag van hazai viszonyokhoz kepest). Koltenek is konyhara rendesen, nagy 2-4 ezer fontos sutoket vesznek, amikben egy nagy es ket kisebb sutoegyseg van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák