Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz SECTORnooB #89 üzenetére

    Hát, nyilván még senki nem tudja, hogy mennyire zörögnek, azt pláne nem, hogy meddig bírják, de azért mindannyian láttunk már ventilátorokat és senkit nem lep meg az a megállapítás, hogy az egyik leggyakrabban cserélt alkatrész a gépben... MERT MOZOG. Az a kis chipset venti pedig általában igen gyorsan. De ami a leginkább aggaszt, az az, hogy az alaplapgyártók elég nyilvánvalóan tartanak az arnhoz és enyémhez hasonló emberek tapasztalati fenntartásaitól, "design" címén szénné takarják szerencsétlent, hogy még az a hatásfok is, amit kiszenvedhetnének magukból, az is lenullázódjon. Néztétek már ezeket a bordákat? Te atyaúristen! Nekem nem kicsit háborog a gyomrom a lapokra nézve, pedig többnyire mértékletesen szoktam az újdonságokhoz közeledni akár szektipcizmust, akár optimizust tekintve. Most egyszerűen fáj, hogy ez a venti mennyire belepiszkít az évek óta tervezgetett cserémbe és most nem tudom még, hogy mit teszek. Csak a sz@ros ventik miatt. És aki jön azzal, hogy dehát az x470, vagy hogy jó lesz ez ventivel is... az nagyon nem érti, hogy mi a gond. És eszméletlen boldog leszek, ha 5 év múlva rámcáfol az összes piacra dobott alaplap, hogy még mindig szépen mennek a ventik, de ugye addigra nekem már lesz gépem... vajon mi? (szóljatok, mert én még nem tudom, pedig az x570 rajtjáig _tudtam_).

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák