Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz ddekany #27 üzenetére

    Bármi lehet, de extra dolgot nem csinálnak rajta. Lehet a 10900K is kevés lenne az Atlassian termékeknek a böngészőben és az Officenak. :D Leírtam mit csinálnak rajta, ettől képes megfeküdni és nem a RAM a kevés ami benne van nekik (16 GB), hanem a proci.

    #28csendes : hát biztos gond van mindegyik ilyen géppel :D Pontosan nem tudom hány darab van, de 100-on felül szerintem. Én csak 8-10 ilyen delikvenssel beszéltem/dolgoztam együtt az elmúlt fél évben és ők panaszkodtak, láttam is az akadásokat, "malmozásokat". Jelezték már az üzemeltetésnek, meg is nézték jó néhányuknak a gépét, nem találtam semmit. Kíváncsiságból kérdeztem is az üzemeltetést és ők kb arra jutottak hogy harmatgyenge valszeg a proci, mert semmi sem fogja őket a háttérben. Amúgy a korábbi gépeikben egy i5-8350u volt, legalábbis akit kérdeztem, arra nem panaszkodtak.
    Lehet számít az U procik javára hogy nem veszi le annyira az órajelet, még ha csak 400-500 Mhz is a különbség :F

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák