Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz nozs23 #14 üzenetére

    Ott a Kaspersky, náluk sem találtak elvileg kémkedésre/adatlopásra utaló jeleket, legalábbis az eu nem, ha jól tudom volt erről valami cikk is nemrég. Hogy a huawei-nél mit találtak, vagy mit nem...ha hardveres a sebezhetőség azzal előálltak volna szerintem, a szoftveres dolgokat meg lehet patchelni, lehet válaszlépés ahogy (#13) pusszycat írja, lehet erőfitogtatás, személy szerint nekem ebből az jön le, hogy meg akarja mutatni ki a főnök, ki az aki diktál, aztán majd jól megegyeznek. Szerintem.

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz nozs23 #14 üzenetére

    Nem arra van bizonyíték, hogy kémkedett, hanem arra hogy vannak biztonsági rések
    Hihetetlen... ugye? :)
    És most arra kérlek hogy hozz most egy olyan példát ahol nincsenek ilyen rések... Tudtommal maguk az amcsik még a saját telojukat is feltörték. Pedig arra oszt mindenki azt mondja védelem terén hogy kaffa.
    Hol nincs jelen az ilyen irányú kockázat?
    Épp csak azt nem törnek fel amit nem akarnak.
    És ez mellet nem egy lap lehozta, hogy az igazi cél nem a Huawei hanem Kína megregulázása. Ez csak a hab lenne nekik a tortán.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz nozs23 #26 üzenetére

    Még jó, hogy hozzáférnek a saját telefonjaikhoz (biztonsági okokból, rendőrség, nemzetbiztonsági szervezetek, stb), szerintem ezzel nincs probléma, amíg ezt nem arra használják, hogy kereskedjenek az adataiddal. Érthető, hogy nem akarják, hogy a Huawei ugyanezt megtehesse.
    Nem vagy képben. Az állam kérte az Applet hogy adja ki a telohoz törést, vagy törjék fel nekik mert terorista gyanús személyről volt szó. Az Apple nem tett eleget neki, viszont így is feltörték. Na már most ha egy iPhonet feltörtek, akkor miért lenne gond egy droidos telo?
    Ez csak egy példa a sok közül. De inkább hagyjuk az egészet. [link] [link] [link]
    Ha kínai egyből nemzetbiztonsági probléma, ha amerikai akkor nem gond a rés.
    Szándékosan mellébeszélsz, és úgy csinálsz mintha nem lehetne bármelyik okostelot, vagy windowsos gépet meghackelni. Kiadják a frissítést a winhez és rá pár órára jön a hír, hogy ilyen meg olyan nagy hiba van benne és ne rakja fel senki se aki még nem tette. Miközben jó darabig a frissítésbe bele se tudtunk szólni, max annyit hogy csúsztassa el éjszakára. Közröhej ami manapság folyik a windowsos gépeken. Ehhez képest egy telo még csak Istenes.
    És akkor nem is beszéltünk még a hardveres és biosos biztonsági résekről, hibákról.
    Érdekes módon nem veszik elő érte fejlesztőt. Nyilván mert amerikai. Ha kínai lenne, már bitófán végezte volna.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák