Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz callmeakos #9 üzenetére

    hosszú távon sem valószínű... a munka fogalma elég tág, lehet hogy dr piroska a bejáratirányítási manager vezetőhelyettese valamint kávéfőző szakreferens számára elégséges, de most komolyan... a tabletnek kicsinek kell lennie, mert másképp a hordozhatóság vagy a kényelem szeved csorbát. ha meg bedokkolom és bill-egér- monitor kombón használom akkor meg minek a tablet?

    alapvetően nekem a tablettel egy bajom van. vagy túl kicsi ahhoz hogy olvasni tudjak rajta kényelmesen (7" és alatta) vagy túl nagy ahhoz hogy kényelmesen gépeljek rajta (7" fölött) pl ipad is jó, de pl a 3-ast nyomkodtam pár órán át bent, és állva átértem rendesen hogy gépeljek, de akkor a teteje billent és nehéz volt tartani (inkább kényelmetlen) fektetve meg hüvelykel nem értem át, tehát fél kéz tart másikkal ír... nem nekem van kitalálva ez a kategória ennyi.

    nagyon nagyon sokat kell még fejlődjön a tablet hogy szövegszerkesztésen túl bármire értelmesen lehessen használni, otthonra meg akár még jó is lehetne, de szerintem még arra is elég sokat kell várni hogy oda elterjedjen tömegesen, nem hogy kiváltson akármit is...

Új hozzászólás Aktív témák