Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz Petya XT #22 üzenetére

    Akkor inkabb ne vegyel semmit mert a muszaki cikkek mindig fejlodni fognak.. Masik meg az, hogy a ps pro meg ennek a teljesitmenye egy lapon sem emlithetoek.. Ennel nagyobb minosegi ugras sokara lesz, foleg, hogy 8k teveket nem igazan fogunk vasarolni mostanaban igy nem is szukseges. Fogyasztas? Na ne nevettess mar.. Ki az aki ez alapjan vesz konzolt? Masik meg amugy, hogy nemreg cikkeztek rola, hogy a sony es az ms is tesz ezugyben, hogy minden jobb, halkabb, hatekonyabb legyen.. Szoval no para.

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • opr

    veterán

    válasz Petya XT #28 üzenetére

    Egy cikluson belul ez eddig mindig ugy alakult, hogy kb 7 ev volt a ciklus, es kb 3-4 ev utan megjelent a slim verzioja az eredeti konzolnak. Ezt egeszitette ki most a pro, amire igazabol azert volt szukseg, mert tenyleg annyira nevetsegesen gyenge volt a gepben a hw mar megjeleneskor is, hogy igy 4 evvel kesobb mar problemakat okozott, hogy opcio sincs erosebb gepre. Egy amolyan kenyszermegoldas volt. Mivel a ps5/xbox istentudjami (360->one->az en tippem 2*180 :DDD) eseten mar azert nagyon nem ez a helyzet, mikor megjelenik, relative erosnek fog szamitani akar pc szempontbol is, En nem vagyok benne biztos, hogy megint el lesz jatszva a pro verzio. Persze a masik oldalrol meg szepen megmutatta, hogy igy generacion belul ketszer tudnak penzt kerni a neptol, nevetsegesen alacsony koltsegekert cserebe, szoval franc tudja.

    hyperspace #29: Igen, ha a PH!-n nem lesz lehozva, erosen gondolkozom rajta, hogy osszedobok valamit logout-ra, csak cikk formatumban mar idegesito lenne az ekezetek hianya, de olyan regen gepeltem mar magyar kiosztason, hogy nem tudom, fogok-e szivni vele. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák