Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsko42

    tag

    válasz Elmör #39 üzenetére

    Egyetértek, de ő pedig lehet, hogy pont konzervatívabb, és nem szereti a kicsit "hivalkodóbb" házakat... abban viszont egyet kell, hogy értsek, hogy ilyenek az emberek.. sajnos.. kezdő szinten én is űzöm a moddingot, jelenleg is dolgozom a kis házikómon, csak sajnos eszközök és pénz hiányában kisebb nagyobb szüneteket kell tartsak.. ( főleg hogy most a monitorom is beadta a kulcsot ) így most jóidőre így marad.. :U én viszont még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy negatív kritikán nem kell egyből felkapni a vizet, felesleges, mindig is kapni fog az ember negatív kritikát, hisz minden ember más, meg van a saját ízlése és ízlésvilága, a negatív kritikát is lehet pozitív formában felhasználni.. olyan dolgot SOHA nem lehet építeni/alkotni ami nem fog kapni negatív kritikát, de ez így van rendjén. Nem kell, hogy mindenkinek tetsszen egy adott dolog. :) :R

    ,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

  • Normi™

    őstag

    válasz Elmör #39 üzenetére

    Én itt a fórumon kaptam meg ezt egyszer egy őstag rangú embertől a maga topikjában.Kész lett a gépem,felraktam kb.2db képet,hogy ilyen lett(mellesleg nem volt semmi extra benne),egy srác megdícsérte, mire az említett úr leoltotta,hogy ne ájuljon el mert csak méregdrága dolgok vannak összeválogatva,semmi extra,a topik a "hogy is néznek ki a gépeink" nevezetű volt.Na azóta hanyagolom az ilyesmit,de voltam már sznob is itt mert volt pofám több hónapig spórolni egy normális léghűtőre. :F

    Szépek a moddingok,Jones hozza a formáját,nagyon király! :K

    [ Szerkesztve ]

    "It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

Új hozzászólás Aktív témák