Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz VinoRosso #1 üzenetére

    Inkább az hogy öt kiló? Az én nem súly és merevségbajnok, műanyag ablakos Define S-em is 8.5.
    Félek elég vékony anyagból lesz akkor.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • imibogyo

    veterán

    válasz VinoRosso #1 üzenetére

    + #2

    Kinézet és szolgáltatások alapján (alsó táp, edzett üveg, porszűrő, alsó rekesz takaróelem, rejtett SSD és HDD helyek, hátul is 12-es ventilátorhely, elől 3x12-es ventilátorhely, USB3 az előlapon, beépített kártyaolvasók) ez szerintem akkor is egy jó vételnek néz ki, ha nem egy extrém stabil házról van szó (azon lehet segíteni, mármint ha rezeg, például öntapadós bitumenes lemezzel, vagy csak simán béleléssel és izolációval), de ha a kialakítása rossz egy háznak, akkor ott vágni kell. Márpedig ennek a háznak alapvetően jónak néz ki a kialakítása, kinézetre is elfogadható. Talán még egy tetőszellőzés opciót el tudnék képzelni, de azon könnyen lehet segíteni bő 20 perces munkával. :DDD

    Én most konkrétan birtoklási vágyat kaptam. Ennél többet (sokkal többet legalábbis) ma már nem szívesen fizetek ki egy házért (been there done that ;] :P ), akkor inkább készítek magamnak egyedit alumíniumból. Ráadásul jelenleg 3 db 800 RPM-es venti van összesen a gépemben (4790k + 750Ti) és 1 db 5400-as hdd "raktárnak" az SSD mellett. Kétlem, hogy például ez a felállás annyira berezonáltatná akár még ezt a relatíve vékony házat is, hogy gondot okozna. És még ezen ventikből is kettő inkább csak "alibi" venti (a 4790k igényli, passzívan csak netezgetni, filmezni lehet vele a nagy borda ellenére is). A dVGA-ról és a tápegységről viszont simán levehetném, mert azok gyárilag passzívak, csak a biztonság kedvéért kaptak extra fuvallatot (meg mert volt felesleges ventim), azok nélkül is elfogadható hőmérsékletűek teszteltem őket mindenhogy. Simán át tudnám ebbe a házban rendezni a gépet úgy, hogy lényegében csak házszellőzés (de normális) kellene... :B

Új hozzászólás Aktív témák