Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz carl18 #179 üzenetére

    Az energiapazarlást a megválaszolt kolléga említette, én annyiban egyetértettem vele, hogy a semmi előállítására teljesen felesleges pazarlás, de éppen azt írtam, hogy nem ez a fő gond vele.

    Egyébként értem én, hogy ez is a májner munkátok része, hogy jövőként állítjátok be ezt a nulla kamu szart, hátha globálisan még többen rákapnak és dől a lé. :)

    Egyébként én csak a GTA V-vel játszom, szóval nem vagyok gamer, mire VI lesz (ha lesz egyáltalán PC-re), szerintem úgyis bedől az egész, úgyhogy nem amiatt harcolok, mert drága a VGA, hanem mert ez egy SCAM.

  • South Velen

    addikt

    válasz carl18 #184 üzenetére

    Szerintem meg a bányászok ugyanolyan "fél"szerencsejátékosok, mint a pókeresek, vagy a profi sportfogadók.

    Csak a póker óriási pszichológiai tudást igényel, a nyereséges sportfogadás is a sport mélyebb ismeretét, úgy nektek is meg kellett ismerkedni az egész dolog működésével, hátterével.

    Viszont én külső szemlélőként nem látok semmi lényegi értéket, és okot arra, hogy a kriptovaluták (pláne a BTC) lenne a jövő, egyedül a kereslet indokolja és mozgatja az árát. Az is nyilvánvaló, hogy a nagykutyák okozzák ezeket a példátlanul erős hektikus mozgásokat benne, ami szintén mutatja. hogy mennyire "stabil" a dolog.

    [ Szerkesztve ]

  • Kansas

    addikt

    válasz carl18 #184 üzenetére

    Szerintem Mo.-n a bányászok 99.9%-a adót csal, az meg illegális. A világ többi részén nem tudom, de tippem szerint a nagy cégek kivételével ott is.
    Vagy te befizeted a SZJA-t, TB-t, stb a bányász bevételed után? Ha igen akkor max respect a 0,1%-ba tartozásodért. :R

    Amennyire a bányászok tekintettel vannak a többi VGA-vásárlóra, annyira éreznek együtt ők a bányászokkal.
    Nem tetszik, hogy utálnak? Ne adj rá okot!
    Nem érdekel, hogy mi van másokkal? Ne csodálkozz ha őket sem érdekli, mi van veled...
    Addig vidám a piac farkastörvényeire hivatkozni, amíg nem ellened dolgoznak.

    A teljesen szabad piac(vadkapitalizmus) egyébként illegalitáson kívül gyakorlatilag nem létezik, mindenhol, még a tőzsdén is szabályozzák korlátozásokkal, pl. versenyfelügyelet, fogyasztóvédelem, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • ncc1701

    veterán

    válasz carl18 #208 üzenetére

    Igen, és csak az a hasznos munka, ahol erölködni kell, és beleizzad az ember!
    Ja, nem is.

  • Kansas

    addikt

    válasz carl18 #208 üzenetére

    Ok,akkor megkövetlek, hogy csak az ördög ügyvédjét játszottad. :R Tudom milyen, én is szoktam.

    Másrészt azt is látnod kell, hogy a bányászokat nem főleg a gazdagok utálják, hanem az aki a valódi munkával megkeresett "semmi" fizetéséből lenne kénytelen 2-3x annyit VGA-ra fordítani miattuk.

    Az meg azért(eléggé orbáni) demagógia, hogy a bankok a tisztes kisembereken élősködnek... van bőven a szolgáltatásaikban hozzáadott érték, csak sokan nem fogják fel, hogy nem alanyi jog a kamatmentes hitel, az elektronikus bankszámla pedig erősen kényelmi szolgáltatás.
    Ha belegondolsz, mennyit szívna az aki teljesen banki szolgáltatások nélkül akarna működni... pláne ha tisztességesen...
    Az meg más kérdés, hogy valóban jobb lenne, ha csökkenne a bankoknál a "vendor lock-in", pl. ha 10 perc(na jó, max 1 óra) alatt lehetne bankot váltani, hirtelen meglódulna az árverseny...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák