Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz gergejly #15 üzenetére

    600W RMS-t írnak, hát no, nevessünk egyet :)

    Nekem egész konkrétan ez van a hétvégi házban: [link], egy kis semmiség az egész de 65m2-en apokaliptikus hangerőt produkál (nem érted mit mond a melletted lévő) torzításmentesen és olyan mélyekkel, hogy a lelked sírni kezd az örömtől, mindezt 40W-al :DDD

    Eddig még mindenkinek koppant az álla aki hallotta, és az ára is nevetséges a hangzásához képest, ahogy irják többen is: I have looked at various systems over time and wanted a speaker that fills my lounge (it allows adjustable bass levels), but without paying the prices for Bose or Sonos (egyébként a Tescóban vettem 45 euróért akciósan, azt hiszem csirkefarhátért ugrottunk be leveshez :D )

    Szóval értem én hogy ez az LG csoda villog meg vakavaka zutyzuty wannabe DJ és dekurvahangos, viszont szvsz hótfölösleges. Simán meg lehet ezt oldani olcsóbban és senki sem fog panaszkodni hogy halk a kokodzsambó vagy nincs elég mély a bulibáró alatt :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • blueMerle

    veterán

    válasz sonye #25 üzenetére

    És még ő fenyegetett meg, hogy a családom öli meg stb...

    Hát, ez jellemző bizonyos emberekre... :U

    Szóval ezért nem igazán tartom jónak ezeket a hangeszközöket.

    Bocs de ez nettó hülyeség. Akkor tiltsuk be a késeket, mert mindegyikkel embert is lehet ölni. Az végképp nem az eszköz hibája hogy egy idióta mire használja, akár házban, lakásban vagy kültéren.

    ironthehorse: addig örülj tezsvírem, amíg nem valami kifejezetten áutentikus zsamózsase ordít, mert akkor már biztos lehetsz benne hogy a házad a felét sem éri (teeeermészetesen a hangerő miatt :P )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák