Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #25 üzenetére

    Oke, csak sajnos akkor ez igaz a moderatoraidra, linkelhetnek temahoz egyaltalan nem kapcsolodo, de legalabb szemelyeskedo moderatori hsz-t, azt sem felejtsd el megemliteni mire reagaltam, egy temahoz epp annyira kapcsolodo/nem kapcsolod hsz-re, ami extrakent _valotlan_ infot tartalmaz
    Igen tudom, modiknak lehet, masoknak nem lehet, aki belelepett mar egyes capslockosok erzekeny kicsi lelkebe _arra vonatkoznak szabalyok_ ( :

    Annyit azert segitek, ha teljesen csak random irkaltam volna be es netto hulyeseget, azzal nem okoznek kart az esetleges gyerekemnek
    Ugyanakkor ha vinned az 1-2 eves gyerkocodet az elottunk levo jatszoterre, amiben o lelkesen maszkalna mint hasonlo koru gyerek, teged egesz biztosan nem zavarna h epl elotte hugyozta' ossze egy kutya, v sz@rt oda ahol a gyerek maszik

    Tudod mit?
    Gratulalok ( : de fuss ennek neki parszor meg sztem, mert nagyon hyenge volt....:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #39 üzenetére

    párhuzamot vonni aközött, h én beírtam valami "tiltott helyre" - tegyük már hozzá, nem a levegőbe, hanem valótlan szintén tilosban járó hsz-re, amit természetesen azóta sem törölt senki, mert nem közellenség az elkövető ( : -, és aközött, h a kedves anyuka sz@ratni viszi a kutyát, amibe a saját kölke is beletenyerelhet, és ezt nehezményezem, hát ööö izé...biztos kuvacar' szülő lennék, azért sztem ha rám hallgatsz, ne indulj el a vonjunk le konzekvenciát versenyen...( :

    jut eszembe, tudtommal accountot tilos árusítani, nemrég valakinek mégis eladták, amit nehezményezett is, sok egyéb disznósággal szemben, ahogy látom az eladó azóta is árul, negatív nélkül, talán, mondom talán, oda kellene összpontosítani némi energiát ahova kell, nem rám pazarolni a drága energiádat, nálam sajnos nem vagy nyerő , de igen megtisztelő, h ennyire jártas vagy a hsz-eimben ( :

    ajánlanám a következetesség fogalmát ízlelgetni, majd utána esetleg lesz miről gagyognunk, addig ágnes asszony meg a patak helyett, ha esetleg időd engedi, olvass utána a kutyagumi esetleges élettani hatásainak, főleg 1-2 éves babáknál, akik ezen a játszótéren szoktak négykézláb mászkálni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák