Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz arty #15 üzenetére

    Az "atlag x360 jatek" az az egy darab Halo3 lenne (mert az tenyleg 640p-n szamolja kepet)?

    DRM is theft

  • ASzucs

    csendes tag

    válasz arty #15 üzenetére

    Ugylatszik kicsit felreertetted.. en erre valaszoltam [#11 uzenet]:

    simonzé:
    "a PC-ken a HDTV-t jóval meghaladó felbontásban nyomatja a nép a játékokat."
    dabadab:
    "egyebkent meg erdekelne, hogy milyen, 1920x1080-nal nagyobb felbontasban nyomod a jatekokat"
    nobela:
    "Hehe, gondolom 1920 X 1200 ???"

    Csak mindig eszembejuk egyik fonokom aki szidta hogy szar a pc, mert megvette a legdragabb videokartyat, de meg igy is be-reccen neha az xy jatek...
    aztan meg masok mondjak hogy de bezzek a konzolon, ott nem csinalja... [pedig aztan :)]
    Es az istenert sem tudtam megyozni a fonokom hogy nem akkora ervagas ha kicsit lejjebb venne a 2048-as felbontast, vagy ha nem nyomna fel maxra az antialiast, meg az anizot, meg minden mast amit csak talalt.. :)

    de amugy igazad lehet, es epp te adtad meg a valaszt nekik:"az átlag x360 játék nemhogy 1920x1080-ban, de még 1280x720-ban sem megy", en pedig mar tokre ki vagyok akadva ha egy jateknak nem lehet beallitani 1600x1200-at pedig en nem vagyok nagy gamer, 20k-t koltottem a videokartyamra [bar majd lehet veszek 8800gt-t mert az majd jo vetel lesz, ha lesz, de en 3d engine fejlesztesre is fogom hasznalni, nemcsak jatekra]... 800x600-ban es alatta meg mar idegesitoen sipol a monitorom, mert nagyon nem arra terveztek, es szegenyke mar kezd oregedni...

Új hozzászólás Aktív témák