Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phq

    csendes tag

    Már hetek óta csak a Crossfire cikkeket bújom és még mindig nem találtam rá az egyértelmű infokra. Szeretnék egyszer és mindenkorra tiszta vízet önteni a pohárba és remélem itt rátalálok az infora ami nekem kell :)

    Én éppen egy CF kiépítésére készülök. MB: giga MA790XT-UD4P szóval a 8x/8x as változat, de ez abszolút megfelel a max 1680*1050 felbontáshoz.
    Vidkarim egy 4770 amit később még 1 4770nel egészítek ki.

    Nagyon sok helyen érdeklődtem, hogy ha a másik 4770 1gbos Vrammal rendelkezik vajon, hogy fogja ezt használni a CF. Valaki arra esküszik, hogy a primary slotban lévő ramját használja, valaki, hogy mindegy milyen Vramot rakok mellé mindig a kisebbet használja. Ezek ismeretében a kérdésem lenne, hogy mégis mi az igazság és, hogy megéri e 1gbos modullal felszerelt karit beletenni mellé vagy abszolúte nem. A mostani helyzetben a crysis minden maxon no AA sajnos egy-egy helyen játszhatatlan (gondolom a kevés ram miatt, ugyanugy mint gta4ben) és ezt szeretném orvosolni egy CF-fel. Mindenképp maradnék a 4770nél mert csodálatos tuning potenciál lakozik a bébiben.

    A CF megoldaná a problémám?

    Lehet topicot tévesztettem de már teljes elkeseredettségemben írtam ide. :(

    [ Szerkesztve ]

    When it's after 2 AM just go to sleep.

Új hozzászólás Aktív témák