Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Jópofa dolog a GPS, pont most nézegttem hasonló porgit tellámra, bár ez csak 6600, de egy hasonló BT-s GPS modullal, uan azt tudja. Igazából Bp-n nem sok értelme van sztem, mert utcákat ismerjük nagyjából, bár, volt már olyan helyzet, amikor jóljött volna.

    Nekem apám nyomul ilyen cuccal, neki Ipaq-ja van, és CF-s GPS kártya bele, autós tartóban szokta nyomni, és akkor egész szépen navigál. Igazából külföldön/ismeretlen helyen jó dolog. Volt hogy horvátországban, egyszercsak elfogyott szabályosan alólunk az út...erdős rengeteges semmi közepén. Aztán vhogy hazajutottunk... :D

    sztem egyenlőre térkép a gyenge pont, sokat kéne fejlődniük, bár annó én Palm-on használtam térképes programot, az egész szép volt, jó volt a Magyarország része, meg Bp térkép is egész pontos volt. Jobb volt mint az Aeromap. Egyenlőre térképkészítés, lelkes önkéntesek végzik, nagy köszönet érte nekik, Mo-nagy része így készült el.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Új hozzászólás Aktív témák