Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Hihetetlenek vagyunk mi magyar emberek, itt van egy jó ötlet amit nemcsak a szegények(de ők is!!) hanem a jobb módúak is kitudnak egyenlően használni.
    Erre itt fikázzák hogy tft monitor meg 7800gt hihetetlen...., végre működik egy épkézláb program amiben érezhetjük az előnyöket de ezt is fikázni kell mert magyarok vagyunk!! (és inkább veszik akkor a kamionról leesett uccot mint ezt legálisan?! )Gratulálok ezeknek a személyeknek de gyanítom, hogy ott a baj hogy ők kimaradnak belőle mert más adókedvezményeket már igénybe vettek.

    Szerinem nagyon jó ötlet volt leginkább az első évben amikor a termék teljes árát is vissza lehetett igényelni ha nem haladta meg a 60k--t, és remélem hogy ebben a formában akkor de megmarad ez kedvezményes dolog.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Fade_Away #9 üzenetére

    A költségvetésből ez a kedvezmény nem visz el sok zsét, az autópályád nem ez miatt nem készült el még...szerintem. Na meg autópálya mint közlekedés és a számítógép mint polgári vicik vacak nemhiszem hoyg ugyanabba a költségvetési ágba tartozna vagyis nem vesz el onnan semmi zsét

  • Peat;)

    veterán

    válasz Alyens #11 üzenetére

    Szóval az a baj hogy az egész népességre ki van terjsztve? gratulálok
    ha nem lenne tuti ki lennél akadva, meg amúgy van egy határ , miszerint ha az évi kereslet meghaladja az a személy nem veheti igénybe, de látom tisztába vagy ezzel

  • Peat;)

    veterán

    válasz Alyens #15 üzenetére

    Kicsit összetettebb a dolog szerintem..Ha csak alsó kategóriás cucc lenne benne a nagy és kiskereskedelem nem támogatná ezt a kedvezményt(ugyanis nem igaz hogy nem keresnek rajta), így viszont az is rendelkezésre áll. Van egy adott kedvezmény amit készélesítettek(pl sulira is igénybe lehet venni mostmár erre is) ezzel bárhogy nézem nem kibaszni akartak a néppel.
    A szegényebb családoknak meg ott van az olcsóbb cucc nemértem mia a probléma. Nem lehet olyan programot kitalálni hogy mind a 9 millió magyar jól járjon, de ez közel van hozzá. Egyébként sokan csak azért nem veszik igénybe mert ilyen meg olyan oldalú politikát részesítik előnyben..van aki azért mert a szomszéd pisitke azt mondta nagy kibaszás mert DRÁGÁBB!!!! (itt a ph-n is sokat láttam ezt a kigejezést!) mitn a boltban.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Panther #34 üzenetére

    Ha csak a 2 éves cuccok lennének benne a nagykereskedelmek szerintem röhögnének egyet és azt mondanák az államak szerezze be ő maga a cuccot.., ezen van a legnagyobb haszonrátájuk ha jól tudom.
    Szegény emberen meg nemtom mit értesz, akiknek már van igénye számítógépre azoknak ez a program jól jön, persze vannak olyan szegények akiknek eszébe se jut a számítógép mert pl. előbb áram kéne. Nem a legszegényebb réteg van megcélozva ezzel a programmal szerintem, hanem azok aikinek van valamennyi pénze van de nem elég, vagy épp jobb konfigot vennének szívük szerint. Pl. jómagam is így tudtam csak összerakni egy konfigot mert a ramra nem maradt pénzem és az sulietes meg a monitor is.
    Szegény ember nem (maga) készít adóbevallást általában. Vagy hogy érted a szegényt :F
    A legújabb cucc megvásárolhatósága a fő probléma ahogy látom, Rudi feljebb azt írta 120 000 kevés normál pc-re, hát simán össze lehet rakni ennyiből egy irodai gépet. Egymás elleni reakciókat látok, vkinek ez a baj vkinek az de a legtöbb ember örülhetne neki csak nem akar. Ha beszüntetik jövőre majd megnézem a reakciókat, miszerint a semmi jobb mint ez :F
    A legújabb cuccokat meg pl kis logikával a sulik meg tudnák venni szerver gépnek azokon az alkalmazottak nevén akik nem tartanak igényt erre az aukcióra.
    A legszegényebb rétegen sajna ez az akció egyáltalán nem segít, de őszintén szerintem nincs ember aki tudná erre a megoldást :(


Új hozzászólás Aktív témák