Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zsiba

    senior tag

    válasz probalaci #19 üzenetére

    ''sajnos a fenti cikk inkább közelít egy ócska bulvár szinthez, mintsem egy hw-lapéhoz...''

    Csak azért mert a kedvenc Logiteched le lett húzva??? ajjajj...
    Nem akarom védeni a cikkírót, de pl az általad említett két Logitech termék, amit használsz, az nem egyezik meg a cikkben szereplővel... Márpedig egy cég bizony követhet el olyan hibát, hogy egy adott terméke gyengébbre sikerül, mint egy másik.
    Sajnos a cikkben szereplő Logitech engem is meglepett. Én is örök életemben a Logitech cuccokra szavaztam. Olyan volt a görgős egerem és az első optikai is (ma már nem). Ez a termék viszont egyértelműen csalódást okozott. Mind kiviteli minőség, mind működés terén...

    ''One Ring to rule them all...''

  • Den

    veterán

    válasz probalaci #19 üzenetére

    nem tudom figyelted-e, de nem az volt írva hogy Minőség: 4/10

    Egyébként ez az érték nem a gagyi hanem a gyenge közepes. És valóbban _ezért_az_árért, ez csak gyenge közepes. ennyiért illene sokkal jobb egeret adni (dual optical), és az meg felfoghatatlan hogy egy ilyen árú termékhez miért nem jár akkumlátor töltő és akkumlátor.

    ja és hogy a logitech minőségi termék... ja én is ebben a hitben éltem, amíg a logitech optikai egeremnek kontakthibás nem lett mindkét gombja egy év alatt.

    szal ha tetszik, ha nem, nem esünk hanyatt egy névtől, csak azért mert a köztudatban a név egyenlő a non plusz ultrával. Az lenne a bulvár újságírás ha a tényektől függetlenül 10/10 -et kapna csak mert logitech.

    www.simson4t.hu

Aktív témák