Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VVoid

    aktív tag

    válasz Razor1 #43 üzenetére

    30-as LP-t vettem.
    Hangminőséget nem igazán volt alkalmam összehasonlítani. Ahol próbáltam, csak H320-as volt, bár gondolom, a hangminőség ugyanaz lehet, mint a H120-nak. Memkártyán vittem valami zenét, de sajnos a kártyaolvasóm haldoklott, és nem sikerült összekötni, lefagyott tőle az X5, úgyhogy a H320-al nem is erőltettem. Így a saját reklámszámokat hallgattam meg, ami alapján nem igazán lehet véleményt mondani. Ilyen alapon mindkét lejátszó hangja tetszett (furcsa is lett volna, ha ezen a szinten kivetnivalót találok a hangzásban). Az X5 hangosabb volt (pár nappal azelőtt hallottam H120-at az MM-ben, vagy Fukarban?, és annál is). A hangeffektjei valahogy használhatóbbnak tűntek, mint az iRivernek, de ez csak pár perc használat utáni benyomás.
    Az akkuja kb 23-24 órát bírta első alkalommal, miután hazavittem az üzletből, és maceráltam még egy órát. Hagytam, hogy működjön magában, használtam WAV-ot, OGG-ot, MP3-at is, effekteket is, hangerőt is nagyobbra tettem, asszem 30-ra. Ezzel én elégedett vagyok, de majd egyszer letesztelem egészen pontosan.
    Mivel első mp3-lejátszóm, nem tudom a kezelhetőségét összehasonlítani mással. Nekem kényelmes, negyedóra matatás után meg lehet tanulni, mit hogyan, eddig a user manual-t elő sem vettem.
    Más topicokban írogattam róla:
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Ha van még kérdésed, válaszolok bővebben is.

Új hozzászólás Aktív témák