Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    válasz whitehawk #17 üzenetére

    Istenem, mekkora köcsögök nyomulnak a neten!

    Miért kell a Microsoftot belekeverni egy cikkbe? És mi a f*sz bajod van ezzel a kis humoros írással? Sajnos mi nem olvasunk PC Gurut (bocs, de én PC World-ön és Chipen nőttem fel), így nem is tudhatjuk, hogy ki az eredeti szerző.

    És szerintem az eredeti szerző is inkább örülne annak, ha látná, hogy a cikke még évekkel a megjelenés után is előkerül.

    Meg a neten különben is minden úgy terjed, mint az AIDS Afrikában. Például én sem parázok, ha egy cikkem előkerül egy másik site-on. Mert azért írtam, hogy minnél több ember elolvassa, és minnél többen tanuljanak belőle. Nem pedig azért, hogy azon vitatkozzak, hogy mikor és hol jelent meg.

    Az tényleg genyaság, ha más művét saját néven hozzuk forgalomba, de hát EMBER, VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD!!!
    Több soron keresztül magyarázkodtak a cikk elején, hogy nem ismerik a szerzőt, és nem saját találmány! Csak te szartál a bevezetőre, és most csak úgy tudsz védekezni, hogy előhozod a Microsoftot, és a prohardverrel együtt emlegeted (nagy parasztság). Az ilyen ember inkább irogasson a PC Guru fórumjába.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák