Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fidel76

    tag

    válasz gyiku #14 üzenetére

    Én is 40-es LED TV-t használok monitornak. CRT monitorról váltottam erre + mellé egy relax fotel. A marketing duma jó, de az én döntésem az befolyásolta, hogy 3 év a garancia és valószínű az 5 évet már nem fogja megérni, mert tönkremegy. Így vannak gyártva. 2 év múlva viszont ha el akarom adni, akkor ezt még el fogom tudni adni, de egy hagyományos lcd-t már nehezebb lenne.(28w-ot eszik 0 háttérvilágítással.(kimértem) Este amikor általában használom tökéletes, olyan a képe, mint a telefonom amoled képe, a fehér, az szürke. :D )
    A TV most egy éves és még tartja az árát, hála az akkori akciónak.

    Más:
    Ezekről az androidos stickekről van valami teszt vagy írás ahol utána tudnék nézni ?
    Szüleimnek tökéletes lenne, mert így megkímélném magam a heti egyszeri ismétléstől, hogy mit hogy kell a pc-n csinálni a levelezéshez és a közösségi oldalakhoz...

    Ha tényleg ilyen jók ezek az androidos stick-ek akkor ennek a kiegészítőnek nem látom értelmét, de a vevő manipulálását, és a lehúzását már meglátom benne. :DDD

    Nem lenne egyszerűbb a TV gyártóknak kihagyni az "okos" rendszert a tv-ből, és gyárilag hozzáadni egy androidos sticket a TV-hez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák