Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    Azt magyarázza meg nekem valaki,hogy miért fogy akkor több atom-os nettop mint brazosból?
    Azt hogy az AMD sikertörténete a Brazos,azt a piacon csak úgy látszódik(legalább is nálunk)
    Hogy 5 atom 5 Celeronos(B800-820 stb) gépre esik 2 brazos ráadásul árban a Celeronos gépre hajaznak 15"-ban..
    Amelyik számtek üzletben érdeklődöm,mindenhol csak a Intelt favorizálják ---tisztelet a kivételnek
    ,talán a mi kis szűk fórumtársaságunk hisznek még a dologban.(csodákban)
    (Nekem,asztali konfig.ben Brazos-volt és Llanom van,de laptopot már 820-as ceruzát vettem,mert árban a legjobb 15"-ban.
    Azt aláírom ,hogy nagyon egészséges támogatottságot élveznek AMD termékei játék szoftver OS szinten ,és ennek ellenére évről évre zuhan a piaci részesedésük,hiába vannak jó terméki?
    A gyártók még sem építenek rá épkézláb használható termékeket,lásd a paletta elszomorít.
    Brazos,Llano,Trinity (és a most idén megjelenő platformjai is nagy reményt adnak)

  • MZperX75

    addikt

    válasz Mercutio_ #54 üzenetére

    "Ilyen üzleti hozzáállás van jelenleg is, csak jobban vigyáznak, hogy ne kerüljön napvilágra, ezek után nem tudom miért kell csodálkozni azon, hogy "10 kereskedő közül 8 ezt ajánlja"

    Köszönöm,még nem olvastam ezt a cikket,gondoltam ,hogy így van ,de így sokkal inkább egyértelműbb a helyzet.

    Kívánom azt ,hogy sokan olvassák el,még az Inteles fórumozók is.
    Köszönöm :R

  • MZperX75

    addikt

    válasz salaud #80 üzenetére

    [link]

    A válaszom.

    "3, Értek hozzá, sok éve fő rendszerem a linux."

    Abu leírásából következtetve az AMD driveres problémádból kiindulva ,gőzöd nincs róla,de se baj.

    "4, Szakdolgozatot ír, nincs szükség windows összeomlásokra. Mentés van, de kinek hiányzik akár 10 sor elvesztése is írás közben?"

    Windowsos összeomlás? :U itt mire gondolsz?

    "1, Barátnőm 6 éve saját elhatározásból váltott linux-ra, azt szereti."

    Ez hogy is jön ide magyarázatként? AMD linux driver miatt?

    (bár mindenki azt használ amit akar)

    "1, Mert a Packard Bell-ben van egy Intel B980, 2.4 GHz. HD2000-el, max TDP35W."

    Ezzel semmi gond én is 80.000Ft vettem 15.6" HP650-et 820 ceruzával ,mert nincs jobb a kategóriájában,de erről sem az AMD tehet,a magyarázat az első bekezdésemben az az a linkelt cikkben találhatod((OFF)Mercurio kollégának köszönve(/OFF))

    "2, Mert linux* fog futni rajta, és az AMD zárt video driverei is maximum az épp csak működik, de önszopatás szintet érik el."

    Mit jelent ,hogy "ép hogy csak"nálad????
    A Brazos HTPC fórumok többsége nincs tele túl sok panasszal,bár mindig lehet hibát találni ...

    "3, Mert szép, igényes, van rajta usb 3.0, HDMI."
    :U

    Az élet szép ,mert ferrári piros tolltartom :DDD

    "A Lenovo lett volna 94000 Ft, a Packard Bell volt 100000Ft. A B980 elég, játékra nincs használva, HD-FullHD megy rajta, ennyit még a HD2000 is gyorsít."

    Ezzel megint a linkelt cikk ad magyarázatot.

    OFF

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák