Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lajthabalazs #47 üzenetére

    persze, a többnapos HD lejátszás tuti marketingfogás, de még így is komoly előnye van az atomhoz képest (ami szintén izzad keményen, ha flash-es oldalakat nézeget az ember, hd-re meg képtelen) szóval ha nem is kettő, de ha egy teljes hosszú napig (14óra) kibírja egy netbook 3cellás akksival, akkor azis komoly eredmény.

    Munkaeszköznek pl ott a GPS: egy erdésznek ideális, lévén van mobil+helymeghatározó eszköz 1 kütyüben (bár kötve hiszem, hogy az erdészszakma, főleg 50éves életkortól felfelé rászokott volna)

    Mindenesetre nem lesz azért rossz cucc a tegra, előrelépés az elődökhöz képest. Pl az én Kaiseremben a Qualcomm hibájából nincs driver a grafikához, ergo nincs semmilyen (2D, 3D) grafikus gyorsítás (gondolom ez az oka, hogy pár óra iGO lemeríti). Az NVidia legalább használható drivereket szokott írni.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • smkb

    őstag

    válasz lajthabalazs #47 üzenetére

    Jó hogy elkezdtél minden fórumba irogatni, hogy semminek semmi értelme, mert te olyat nem használsz (lásd usb3.0) :)

    Képzeld, nálunk a bankban, és ismerőseim, kollegáim körében meg elég rendesen kihasználják sokan a pda-juk, iphonjuk képességét és sokan várakoznak egy tegra2 képességű lapkán alapuló pda-ra és tabletre. Ez van. Nehéz ám mintát venni fogyasztói szokásokból, ha csak a saját környezetedet nézed, mert te egy olyan közegben vagy ahol nem használják ezeket az eszközöket (vagy nem tudják megfizetni) én meg olyanban, ahol igen, és mégsem írom azt, hogy dehát mindenki ezt használja.

    Fantasztikus ahogy kijelntesz, hogy mi játékszer mi nem csak mert a te környezetedben nincs, vagy nem használják. Ilyen alapon nem kellene gyártani mercedest, bmw-t, aston martint stb csak mert szerinted nem veszik, mert a te környezetedben nincs. Szerintem nézz utána az eladási statisztikáknak a weben a handheld kategóriában és kiderül veszik - e... szerintem az iphon elég jó példa arra, hogy mit vesznek az emberek. Nézd meg iphont adtak e el többet vagy a te 25.000 ftos okostelefonodat.

    A lényeg az, hogy mivel te 25.000 ftos telefont használsz, mindenkinek elég kell legyen az, elég kell legyen usb2.0 mert te azt használsz, talán elégnek kellene lenni mindenkinek egy suzuki swiftnek is, mert te azt használsz :)

Új hozzászólás Aktív témák