Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Jim Tonic #1 üzenetére

    A Win 7-nek nincs ez nem kérdés. A Win 8-ról meg még korai ítéletet hozni. :)

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Jim Tonic #3 üzenetére

    Mert az Intel is fejleszt oda. :D Meg ugye sokaknak idegen ez az Android hiába praktikus, egy x86-os tablet olyan, mint egy PC. Az asztali alkalmazások futnak rajta. Az Android esetében nem hordozhatók az alkalmazások, mert nem IBM PC alapú.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz P.H. #6 üzenetére

    A mobil részen bőven benne van a pakliban, hiszen az Android ellen másképp nehéz versenyezni. A nagyobb teljesítményű vonalon kicsi az esélye. :)

    (#12) .mf: Két mag magas órajelen több fogyasztást eredményez. A Bobcat magja brutálisan pici lesz 28 nm-en. Alig 3 mm^2, ez az ideális az alacsony fogyasztás miatt.

    Gyün a DDR4. :) Többet addig nem lehet tenni. A két csatornának a megnyert teljesítményhez viszonyítva aránytalanul sok hátránya van jelenleg. Nyilván megoldható a dolog elméletben, csak ebben a kategóriában van egy méretkorlát. Ha azt átléped, akkor hiába gyors a rendszered.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz fatallerror #33 üzenetére

    1985-ben születtem a Kalifornia állambeli Los Angelestől, mintegy 16 000 km-re fekvő Szegeden. Már kiskoromban is foglalkoztattak a különböző tárgyak, mint például a homokozólapát. Én voltam a közösségből az első, aki rájött, hogy ha a lapáttal más fejére vágsz, akkor az bizony neki fáj. :) Az események odáig fajultak, hogy más szórakozás után kellett néznem. De a homokozóból nem tiltottak el, így továbbra is molesztáltam sorstársaimat. :D Teltek múltak az évek, és eljött az iskola ideje. Itt láttam először számítógépet. Be is iratkoztam a szakkörre. Miután sikeresen túljutottam az első indításon, rájöttem, hogy verőlegénykedés helyett ezt akarom csinálni. A középiskola megkezdése előtt meg is kaptam az első gépemet, ahol kapásból sikerült letörölnöm az egyik telepített alkalmazást. Ilyenkor jöttem rá, hogy az uninstallal vigyázni kell. Ezután a PC iránti rajongás hobbivá nőtte ki magát, és egyre több érdekességet fedeztem fel. Innentől kezdve sokat olvastam. Először PC-s magazinokat, majd könyveket. Az élet egy rendszerinformatikai képzésre sodort, ahol szintén sokat tanultam, ekkor éltem a Linuxos korszakomat. :) Szintén ekkor pacsiztam le egy számtekbolttal, ahol internethez jutottam egy kölcsönösen előnyös megállapodás keretében. (én csinálom a webáruházban a hardverek leírását, ők meg fizetik a szélessávú netemet) A korlátlan net és a google megnyitotta a kaput mindenre. Aztán tanulgattam erre-arra. Félbemaradt egyetem satöbbi. Majd elkezdtem dolgozni az ismerős számtekboltban. Kapcsolatunk nem sokkal később megszakadt, és vissza akartam menni az egyetemre folytatni a félbehagyott dolgot. Mivel fél év volt még a kezdésig, állást után kutattam, de közben nem volt semmi, majd elkezdtem írni a 3D-ről néhány cikket. Aztán Parci megtalált és itt vagyok. Sajna az egyetemen nem kedvező ha valaki folyamatosan halaszt, így ott véget vetettek a pályafutásomnak, amit abból is lehet látni, hogy még mindig itt dolgozom. Kb. ennyi. Az egész lényege, hogy az interneten minden infót megtalálsz csak keresni kell. Pár könyv alapozásnak, hajlandóság a cikkezés felé, minimum egy kettes nyelvtan és jön ez magától. :)) Utána csak várni kell a szerencsét, hogy írjanak neked munkaügyben.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz julius666 #40 üzenetére

    Nem csináltam végig az egyetemet szóval nincs diplomám. :) Rendszerinformatika vizsám van, ami papír szerint felsőfokú, de az nem diploma nyilván. Az a baj, hogy munka mellett nem lenne idő az egyetemre. A munkám meg élvezem, így ezt választom. Aztán a jövőt nem látom, de belátható időn belül nem szabadultok tőlem. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák