Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz Ndruu #43 üzenetére

    Köszi a teszteket!
    Samsung U1 van a családban de nem nagyon hallgattam még (tesómé). Számomra a Clip+ nem volt olyan nagy élmény hallgatni, mint az X5-öst, vagy akár a G3-mat (pedig az se valami meleg hangú..).. De pont így voltam pl. a Cowon D2-vel is.. Nagyon vártam, hogy hű de jó lesz, aztán mégse volt az igazi. :U A Sennheiser px100-zal meg HD595-tel az is szépen szólt, persze (bár ezekkel még a Telstar is), de nem volt valami nagy 'flash' (blöee, nem tudok jobb szót, bocs.. :) ) Elnézést nem akarok iAudio topikot gyártani, de csak ezekhez tudom hasonlítani..:)

    Viszont ez a Stereo Crosstalk grafikon érdekes.. Segítetek, hogyan kell értelmezni?
    A sima Clip kb egy napig volt nálam, s akkor úgy éreztem, hogy az egyik legjobb, legtisztább stereo hangzást kapom, (hordozható lejátszótól.. de csak pár szám erejéig, azután a végső gazdájához került (unokatesómé lett, ha tudom, belehallgatok már megint..).

    100 szónak is 1 a vége:
    Lehet tesztelni, meg freki-meneteket elemezni, de az a fő, hogy élvezetes legyen a végeredmény. Szerintem. S ha EQ-val, akkor úgy. ..sose értettem, hogy miért baj az, hogy szeretem színezni a hangzást? :F Ha meg nem tetszik, akkor viszlát. :)

    A fülem pedig jó, még ha a csellótanárom nem is gondolta mindig így... :DDD

    ui: bocs, hosszú lett és terjengős..

Új hozzászólás Aktív témák