Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    Nekem egy LG UH664V van, WebOs 3.?? (elvileg a legfrissebb szoftver 05.30.02). Ugye van pontosan 9 db prémium app, meg a többi noname történet, amik így elsőre elég haszontalannak tűnnek. A tv maga általában elég fürge, de van hogy megmakacsolja magát, és pl egy csatornára kiírja, hogy kódolt. Ha tovább kapcsolok, majd vissza, akkor meg már megjeleníti. Az mondjuk elég kínos, hogy nyáron, ha a szobában van 27 fok, akkor az UPC kártyát rendszeresen eldobja, de sebaj, tavasszal kap majd egy 12cm-s ventilátort :D . Meg az EPG alatt sem annyira szereti lejátszani az aktuális csatornát, és olyan is volt, hogy tv-re kapcsolva, az elfogyott a memória üzenet várt, és csak az áramtalanítás segített.
    Ezzel szemben van egy Shied TV-m is, én főleg azt használom. Lassulással én még nem nagyon találkoztam, pedig az 5.1 Android óta nyúzom, folyamatosan kapja az érdemi frissítéseket (most épp 7.0 szeptemberi biztonsági csomaggal). Van egy csomó prémium játék, ami nagyon durván néz ki rajta, média lejátszó appból is van bőven választék. Én főleg Plex-el használom, és talán a 6.0 óta tud szerverként is működni ami valami iszonyat nagy királyság. Én azt vettem észre, hogy még egy képernyő tükrözés is jobban megy a Shield-el, a LG saját alkalmazását használva láthatóan rosszabb a képminőség és gyakran meg is szakad a kapcsolat. Szóval én maximálisan elégedett vagyok a Shield-el és az Android TV platformmal, gyors, kényelmes használni (pl a távirányítón van jack csati, esti filmnézésnél nagyon jó dolog), a hangvezérlés is jól működik.

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák