Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz HUAFBANDITA #71 üzenetére

    Azért attól is függ, hogy miről szólaltatod meg. Bluetooth-on keresztül, iphone telókról szólnak a legjobban, ez mindegyik bluetooth hangszóróra érvényes. Androidról kicsit halkabb és a minősége is kicsit gyengébb, ezt akkor hallod ki ha egymás után meghallgatod androidosról meg iphone-ról is. Ha jack kábelen dugod össze számítógéppel akkor tud a leghangosabban szólni, de mintha kevesebb lenne mély, nem lenne annyira minőségi a hangzás, bár ez lehet a kábel minőségén is múlik.

    Nekem soundlink mini volt az xtreme előtt. Annál sokkal jobban szól az xtreme, mind hangerőben, mind mélyekben. És összességében a hangzás minősége is hozza azt a szintet. Charge 2-őt hallgattam, az jóval szerényebb az xtreme-nél, mind hangerőben, mind mélyekben. A sima charge-ot nem ismerem, de furcsa hogy az jobb lenne mint az újabb változat, anno azért is vettem soundlink minit mert abban a kategóriában az volt a best. Szerintem a charge se jobb a mininél.
    Nyilván amikor egy pöttöm hangszóró szólal meg az megdöbbentőbb mint az xtreme, bár az xtreme se kutya. Brutál mélye van, engem teljesen meggyőzött, nem cserélném most le semmi másra az biztos.

Új hozzászólás Aktív témák