Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz istnag #18395 üzenetére

    Lehetni éppenséggel lehet netezni rajta, csak kínszenvedés. :D Még akkor is ha ez nálam kb a menetrendeket jelenti. (Ez persze bővülni fog a Ph! fórummal meg még az ikával, és kb ennyi.) Az applikációk közül meg elég kevés érdekel. Ezért sem vonz a droid. Játszani nem akarok rajta, meg a rengeteg "hasznos" app sem érdekel. Nekem egy megbízható telefon kell, amin alkalomadtán tudok netezni is. Nincsen mobilnetem, a melóban, otthon van számítógép, egyedül a suliban cuppannék fel szünetben. Gtalk, whatsapp, face chat része menjen rajta, aztán csókolom.
    Az egész BB-hez úgy kerültem amúgy, hogy a húgomnak az van, és rám akarta sózni, mert a BIS miatt egy kicsit kiakadt, meg mert nincsen rajta ez, meg az, meg trallala, ami szifonon meg van. Amikor megvette hiába pofáztam neki, hogy ez nem egy consumer márka, még ha azt a részét is nyomják most. De az függő, meg még részletes, meg amúgy is inkább a Q-k felé kacsingattam, mert nagyon bejön a qwerty billzet. De ezeken tényleg kompromisszumos a netezés, mert kicsi - kisebb - a kijelző, plusz elég jókat írtatok a Z10 virtuális billzetéről. WP telefonokat nem is néztem, de ez a csempe dolog nekem nem tetszik.

    (#18394) hagel, (#18396) Gzolo Az nekem már pont elég ha félálomban gombkeresgélés nélkül szundira lehet állítani. :K

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák