Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz Sza_Sa #67 üzenetére

    Alma a hátlapon, mint újjlenyomat olvasó adta volna magát, de a nagy Ivy-nak túl egyszerű lett volna.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Értem én, hogy az emberek akarnak és tudnak is többet fizetni egy elektronikai termékért, de emlékszem még az első iphone-ok ára simán a megfizethető kategória volt, főleg, egy hozzá való megfelelő ár/érték arányú csomagban.

    Magyarországon vagyunk, szóval a szolgáltatók úgy vannak, hogy a telefonon is keresni kell és a csomagon is bőven, ezért a régebben szokásos, 2 év/havi 10 ezer csomag és mellé olcsó telefon helyett, most már havi 10e előfizú, plusz készüléktörlesztés plusz gyönyörű kezdőrészlet van és a végén a telefon drágább mintha függetlenül vennéd, minden úgy, hogy nem számolom a havi díjat.

    Emlékszem régebben azon szívták itt az emberek egymás vérét, hogy T-mobile, vagy vodafone, "X" korlátlan csomag havidíja kiszorozva 24-el plusz a készülékár több mint a független ár, most meg a csomagár alaphangon 240e 2 év alatt, és a telefon a törlesztőjével drágább, mintha függetlent vettem volna.

    Mindig is úgy voltam, hogy ha tablet akkor ipad, ha telefon akkor jó az andoridosból valami csúcsközeli, vagy bestbuy. A tabletnél az iPad pro emelte meg indokolatlanul az árakat, telefonnál az i6 vagy i7. Ez mind szomorú, követni nem nagyon kívánom.

    iPadből ami maradt a régi árakon az az új 2017-es 9,7-es, bár itt is nevetséges, hogy a gyengébb Air 2 még mindig drágább.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz Malachi #515 üzenetére

    Kezdek kiábrándulni az andoidból, mert kezdetkor nagyon jók és gyorsak, de amint belakod őket, vállalhatatlanul belassulnak. (nincs rajta 1000 játék, facebookből is csak lite, szóval semmi extra.) Ez a lassulás iphonoknál max akkor jön elő, ha frissíted a régit egy újabb generációhoz való rendszerrel.

    LG G3-am van, már lassan két éves, de olyan tetű lassú, hogy az már fály, nagyon jó a 2 év gari, de csak arra volt jó, hogy a mindenféle gyári hibákat javítsák. Van rajta 2 évnyi kép, de az android nem rendszerszintű frissítéseivel már ott tart, hogy a 2 giga ramból csak a droid 1 gigát eszik, az ui meg 500 megát.

    Következő vagy i6s vagy xiaomi mi a1-et bepróbálom, ha mégis maradok droidnál.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz Soybex #529 üzenetére

    És mellé egy 2017 ipad 9,7 és még így is csak 190-be vagyok :D

    Van kvázi egy nexusom, dupla kamerával és egy ios 11-es apple cuccom, hameg a11-es proci kell akkor meg egy 60k-s apple tv melléjük.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz gproject #747 üzenetére

    Nem nézted a bemutatót.

    Nem fotót hasonlít össze, szóval tök mindegy milyen smink van rajtad. "pontfelhőt" "vetít ki" és az alapján egy térbeli arc lesz amivel megy a feloldás, oda ha nem teszel x centi vakolatot akkor nem nagyon változik az arcod. Ikrek így jártak, nekik az ujjlenyomat lett volna a megoldás, mert az ikreknek az különbözik.

    A feloldásra meg mindig fél egy óra várakozási időt be szoktam állítani, hogy ne kelljen egyből jelkódot, vagy ujjlenyomatot megadni.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák