Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CseLa

    csendes tag

    Sziasztok! Én is Mi Band 1S tulaj lettem, ma kaptam meg, megosztom veletek a tapasztalatokat mert "érdekes".
    GearBest-ről rendeltem kíváncsi voltam (és mert promóban nem lehetett kihagyni 7,19$-ért :-)) Megjegyzem még mindig van és most sem sokkal több...Ha valaki még szeretne: https://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
    Amiért írok: Gyors szállítás, profi csomagolás, sérülésmentes cucc, kicsomagoltam körbecsodáltam és ki is akartam próbálni de nem jelzett semmit, nem akart a töltés sem elindulni. Elkezdtem a neten utánaolvasni, nagyon sokan hasonlóan jártak, mint itt a fórumon is olvasható tőletek is. Próbáltam többféle töltővel, labortáppal (beállított áramkorláttal), notebook USB kimenettel, annak dokkolójával, semmi eredménnyel.
    4-5 óra kísérletezés után (nem csak ezzel foglalkoztam ez idő alatt. :-) ) írtam az ügyfélszolgálatnak is mi van ilyenkor? Vissza úgysem küldtem volna... Pontosan már nem tudom mennyi ideig volt a notebook USB-ben (kb. 2-3 órát folyamatosan) ismét kihúztam és visszadugtam egy másik portba (hátha...) és IGEN erre el kezdet életre kelni. 10 perc után már a Samsung S4-el (S7-es 6.0.1-es Androiddal) is kommunikált, Mi Fit kapcsolat is ok. Most mikor írom a tapasztalatomat már a 3. Led villog: hamarosan TELE lesz az akku. Szóval aki eddig nem tudta kicsit tényleg problémás ez a része, de kitartást nem feltétlen kukás ha nem tölt azonnal. Köszönöm nektek az előzőekben leírt hasznos hozzászólásokat, tanácsokat, kezdőként már ugrottam egyből egy nagyot. :-) Ha ezzel én is segítettem másnak már megérte. Üdv Mindenkinek! :C

Új hozzászólás Aktív témák