Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz bot1978 #166 üzenetére

    De, ezek az ocsmányfajta droppok általában a nem kellően optimalizált engine <-> korosodó CPU korrelációjában szoktak előjönni. Néha elég a tré engine is, nem kell régi proci - már ha feltételezzük, hogy az OS korrekt állapotban leledzik.

    Amúgy tavasszal én is i7-3770-ről váltottam R5 2600-ra. Azért van különbség. A 0,1 %-os minimumokban is.

    Én imádom a Sandy/Ivy Bridge-et, nagyon durva, hogy 7, ill. 8 évig relevánsak tudtak maradni, és sok, kevésbé high-end felhasználásban még jópár évig azok is maradnak, de azért már kezd meglátszani rajtuk a kor. Kb. lassan eljutottunk arra a pontra, hogy már az ultra-budget kategóriában sem feltétlenül érdemes a nulláról LGA 1155-re építkezni, ha nem csak szoftosan netezgetnél/irodáznál/filmeznél, hanem mondjuk néha játszanál vagy CAD-ezgetnél is vagy ilyenek, mert egy belépőszintű AM4-es szett - a maga, jól kézzelfogható előnyeivel egyetemben - nem sokkal drágább.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák