Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gliskard

    senior tag

    válasz K0vasz #17 üzenetére

    Szerintem a fogyasztás miatt nem feltétlenül van értelme kiszervezni a gpu-t. De ezt majd cáfolják/megerősítik akik jobban tudják.

    Olcsó videókártya most is van, csak éppen elég alacsony felbontásban és kis fps-sel viszi a játékokat. Nem tartom valószínűnek, hogy pont erre a piaci résre hajt az Intel. De ki tudja :D

    Plusz amit most fejlesztenek az egy feltételezett jövőbeli piaci helyzetre készül. Én nem vagyok elemző, csak a pálya széléről pofázok... Innen az látszik, hogy a gaming még jobban ketté vagy három részre válik:

    1. next gen konzolok által nyújtott jó minőség még megfizethető áron
    2. streaming
    3. casual játékosokra építő ipar ami multi platformos (phene, tablet, notebbok) - mint az apple arcade.

    A klasszik hardcore pc gaming egyre inkább egy drága hobbi lesz, részint a gyártási technológiák árának emelkedése miatt, részint a magasabb árakból keletkező kisebb darabszám is egy árfelhajtó hatást eredményez. Ráadásul már most is a konzol a jobb üzlet a nagyobb stúdióknak, az új PS és XB pedig technológiai szempontból szintén árfelhajtó lesz, a PC-port miatt nem fognak nagy erőforrást őlni a fejlesztésbe, ezért a már elfogadható telejsítményhez még drágább HW kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák