Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Dare2Live #21 üzenetére

    Egy szóval nem mondtam, hogy van jobb játék.
    Pusztán azt, hogy nem olyan nagyon jó, mint ahogy behirdették. Erre hoztam fel a példákat is.
    Btw, nekem például a Call of 4 jobban bejött. Természetesen a single. Hangulatosabb. Jó, hogy csapatban lehet menni. Ami tény és való, hogy scriptelt, de legalább a látszatát kelti annak, aminek lennie kéne.

    A crysis szintén scriptelt. De ott még csapatjáték se nagyon van. Menj egyedül írts ki mindenkit... Stb...
    A call of legalább visszaadja egy igazi háború hangulatát. Főleg veterán fokozaton ;] mivel a valóságban is kb 3 perc után leszednének... De persze ott is annyi az össz. kül. a nehézségek között, hogy gyorsabban meghalsz. Jobban sérülsz.

    Összességében jobb játékot tehát nem tudok mondani. De ha gyurmázni kéne, akkor lenne miből választani. Ott a TimeShift. Ott nem látod meg, hogy melyik fal rombolható, és melyik pályaelem. Főként, hogy van amikor 1-1 egész házat le lehet rombolni. Az AI sehol se jó. A grafikában a Crysis vezet, ez eddigi is egyértelmű volt. Hangulatban Call of 4. Btw a farcry 2 is szép volt. Ott a legjobban a napszakok váltakozása tetszett. Iszonyat jól megvolt csinálva. Jóformán észre se vettem, hogy este lett. És ott ez folyamatos keringésű, nem úgy, mint a Crysisban. Ott az is scriptelt... :U Persze szépnek szép ott is.

Új hozzászólás Aktív témák