H​i​rd​e​t​é​s​

2017. december 14., csütörtök

(#1) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

1639 darab egy 127 milliós országban. Jár a keksz MS ez aztán az áttörés

[ Szerkesztve ]

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#2) opr válasza morgyi (#1) üzenetére

opr
(őstag)

Szerintem ennyit Japanban egy hasznalt rozsaszin cd-olvaso takarolemezbol is el lehet adni, akar $100-ert is...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D

(#3) Sinesol

Sinesol
(őstag)

Csak nekem tűnik kicsit összefüggéstelennek ez az egész cikk?

(#4) khron78 válasza Sinesol (#3) üzenetére

khron78
(senior tag)

Nem. Hatásvadász a cím, a cikk meg össze-vissza csapong.

(#5) CsigaGyilkos

CsigaGyilkos
(senior tag)

Énis mást vártam a cikktől. De a cikk neve helytálló! Feltesz egy kérdést amire a cikk elolvasása után választ kapsz... Énis más válaszra számítottam. :DD

Visca el Barcelona!

(#6) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Ezen én olyan nagyon nem lepődők meg. A Japánok mentalitása alapján nem fogják megvenni a Amcsi cuccot ,ha ott a Japán termék.

Opel F Astra Classic 1.4 8v 2000/12, Xbox One S, Honor 6X.

(#7) Sinesol válasza CsigaGyilkos (#5) üzenetére

Sinesol
(őstag)

Ez igaz, a zárómondat valamiféle válasz, viszont ami előtte van az egy többé kevésbé összefüggéstelen szöveghalom.

Amugy ez mondat is mi: "Az esély persze megvan az áttörésre, hiszen az Xbox One X a világ legerősebb konzoljának számít, 4K-val, HDR-rel, ráadásul a Blu-ray tartalmak szempontjából is nagyon kedvező a tudása. Ha nem most, akkor mikor máskor, ez az ideális alkalom az újdonságokra nem túl nyitott japánok nappalijának letámadására."

Hol itt az összefüggés? Nem azt akarta inkább mondani a szerző, hogy:

Az esély persze megvan az áttörésre, hiszen az Xbox One X a világ legerősebb konzoljának számít, 4K-val, HDR-rel, ráadásul a Blu-ray tartalmak szempontjából is nagyon kedvező a tudása. Ha nem most, akkor mikor máskor, ez az ideális alkalom az újdonságokra nyitott japánok nappalijának letámadására."

Egyébként a japánok nagyon nyitottak az újdonságokra, gyakorlatilag tesztpiacként is működik a japán piac emiatt, szóval fura, amit a szerző állitani próbál.

[ Szerkesztve ]

(#8) Raymond válasza CsigaGyilkos (#5) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

A cimnek hala a szoveget eleve felesleges volt elolvasni: [link] :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#9) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

"Nagyon úgy néz ki, hogy az Xbox One X sem hozza majd el az áttörést a Microsoft számára amúgy fontos, de gyakorlatilag bevehetetlen piacon"

Persze hogy nem, ahhoz túlságosan is nyugati szájízre lett szabva a mindenkori Xbox. Ha lenne rá pogémon vagy mi az istennyila, meg Final Fantasy LXXXVIII, biztos sikeresebb lenne ott is.

(#10) berVi

berVi
(senior tag)

Vilagszinten feleannyi Xbox megy, mint PS4. Ha jol ertem, most az Xbox-bol negyedannyi megy, mint PS4-bol. Tehat csak ketszer rosszabb, mint az atlag. Tekintve, hogy a Sony es a Nintendo is japan, a japanok pedig kifejezetten ruhellik a nem japan cegeket, ez nekem nem tragedianak tunik, hanem csodanak.

(#11) berVi válasza Fitzgerald (#9) üzenetére

berVi
(senior tag)

Tevedes, semmi ilyesmirol nincs szo. A 360-nal az MS probalt mindenfele japan jatekot fejleszteni direkt a japanoknak, semmit nem javultak a mutatok tole.

A japanok egyszeruen ruhellik a kulfoldieket, total nem MS-specifikus a jelenseg.

(#12) AMD Power válasza berVi (#11) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Ezért is írtam ,hogy ezen meglepődni. Nem is értem.

Opel F Astra Classic 1.4 8v 2000/12, Xbox One S, Honor 6X.

(#13) Tigerclaw válasza Sinesol (#3) üzenetére

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ez szerintem is fura lett. Csak annyi infóval lettünk gazdagabbak, hogy keveset rendeltek a kereskedők, így az elfogyott. Összehasonlítani nem lehet az eladási adatokat mivel elfogyott a boltokból.

Annyi a lényeg, hogy alultervezték a Japán kereskedők az XBOX ONE X -re a vásárlói igényeket.

A clickbait címet én megbocsátom, mert sajnos mindenki ezzel operál a neten, így a PH csak alkalmazkodik ehhez, kényszerből.

Arra kíváncsi lennék, hogy a japán boltosok a bizonytalan vevőket vajon melyik konzolra próbálják rábeszélni?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) Tigerclaw válasza berVi (#10) üzenetére

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Nincs mit összehasonlítani, mert elfogyott a boltokból idő előtt.

Amikor épp hiánycikk, a PS4 Pro -t sem viszik a vásárlók :-)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) b.

b.
(PH! addikt)

Dehogy lesz. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#16) ttt válasza berVi (#11) üzenetére

ttt
(tag)

Külföldieket? Lehet. De, hogy az az amcsikat zsigerből, az tuti. Mondjuk van is rá okuk :(((
Egyedül azért állnak le velük, mert az üzlet az üzlet. A saját cuccaikból ott (is) tudnak eladni bármennyit - a többi meg duma ;)

Mecool KIII Pro

(#17) IntelKiller7 válasza Fitzgerald (#9) üzenetére

IntelKiller7
(őstag)

Csak én kapok hülyét ezektől a japán játékoktól? Maga az országgal nincs bajom, de ezek a játékok amiket néha kitudnak hozni. Borzalom.

AlwinHD™ 2017 | youtube.com/AlwinHD | facebook.com/groups/bfhungary | XO GT: Alwin4K

(#18) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Ma clickbait napot tartottatok a szerkesztőségben?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#19) vhw válasza AMD Power (#6) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Úgy mint az iphone-t?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20) davidsone

davidsone
(PH! addikt)

Nagyon odatették ezt a konzolt soha nem volt xboxom de most mingyá' veszek egyet... :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) ttt válasza IntelKiller7 (#17) üzenetére

ttt
(tag)

Nem csak te - én is, de ugyanakkor, ha egy ilyen piacra be szeretnél törni, akkor bizony le kell térdelni :K ha tetszik, ha nem nem.
A MS meg nem tud, vagy nem akar. Ennyi. Ilyen ez a "biznissz" :K Nem mindenkit lehet a saját országában behülyíteni :D

Mecool KIII Pro

(#22) Sinesol válasza vhw (#19) üzenetére

Sinesol
(őstag)

Az Iphone-ra nincs semmilyen alternativa, nincs masik teló ami iOS-t futtatna, szal muszaj azt venni, aki ilyet akar.

[ Szerkesztve ]

(#23) Geller_1972

Geller_1972
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az ismeretségi körömben az a tapasztalat, hogy aki mondjuk 20 éve a PS-el kezdett, azok közül a legtöbbnek most is Sony konzolja van, meglehetősen kevesen váltottak. Nekem PS3-ig Sony volt, de volt Xbox is, mégis valamiért a mai napig a Sony "esik kézre" jobban. :U

Eachine Racer 130 BNF eladó 2 db akkuval dobozában, 89 Euro. Csak táv kell hozzá. Érd. PM.

(#24) Pinky Demon

Pinky Demon
(PH! addikt)

Ennyit röhögve megvesz az az ötvenezer US katona, aki japánban állomásozik, nem beszélve a többi külföldiről. Szerintem 10x ennyi is elment volna anélkül, hogy akár egy japán is xboxot vett volna

(#25) Geller_1972 válasza Pinky Demon (#24) üzenetére

Geller_1972
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az amcsi katonák hülyék lennének 30%-al drágábban megvenni. Otthonról kiviszik magukkal. Egyébként a körlet azért nem olyan, mint mondjuk otthon nálad esetleg, hogy egyedül üldögélsz a 60 nm-es szobádban, a falon egy 65"-os TV-vel.. :U ;] .

Eachine Racer 130 BNF eladó 2 db akkuval dobozában, 89 Euro. Csak táv kell hozzá. Érd. PM.

(#26) zzola

zzola
(PH! félisten)

Elég LOL lett ez a cikk! :DDD

(#27) NandoXXL válasza Geller_1972 (#25) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Csak úgy mondom, nem honvédség. Számukra fontos lekötni a katonákat, dokumentum filmben is simán konzoloztak. Itthon marad a kevert, körte tipli, éva vermut ;] (botrány ami van mh-nél)

[ Szerkesztve ]

(#28) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Nem meglepő számok. Ps4re elég sok ilyen animés játék van amitől én személy szerint undorodom,de ott nyilván imádják.(meg egyébként is van az ilyen gameknek rajongótábora)

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#29) Geller_1972 válasza NandoXXL (#27) üzenetére

Geller_1972
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Konzoloznak, de nem a szobában, hanem a klubhelyiségben. Most pont a Japán régióban is balhé van az amiknál, teljes szesztilalom van. Szolgálatban és azon kívül is. Szerintem azért érdekes lesz ezt betarta(t)ni. A gőzt sokan a piával vezetik le, vagy a droggal. Ha ezekkel nem lehet, akkor előjönnek majd a problémák.

(#30) Scholes9 válasza berVi (#10) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Végülis nézőpont kérdése igazad van :K :D

(#31) #20691712 válasza davidsone (#20) üzenetére

(törölt tag)

Csak gyorsan amig az univerzum legerosebb konzolja. Lehet a jovoheten kijon a ps4 pro next-next pro, 100 megahertzel nagyobb orajellel.

Kurva nagy vicc ez a konzolosdi baszki.

[ Szerkesztve ]

(#32) b. válasza #20691712 (#31) üzenetére

b.
(PH! addikt)

+1.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#33) csizo13 válasza NandoXXL (#27) üzenetére

csizo13
(tag)

Látszik, hogy fogalamad nincs mi van a honvédségnél, de nyugodtan írj ritka nagy baromságokat.
Botrány, hogy mit képzelnek bármiről, és tesznek valótlan kijelentéseket, olyan személyek, akik magukat hozzáértőnek próbálják beállítani.
Szerintem ez egyfajta betegség és gyógymód sincs rá, úgy hívják: rosszindulat.

(#34) Pinky Demon válasza Geller_1972 (#25) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Nem csak a laktanyaban elnek am katonak 100-asaval osszezsufolva. Nemelyiknek a csaladja is kint van, nem folyamatos harckeszultsegben alszanak a priccsen.

(#35) Fitzgerald válasza D1Rect (#18) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Ma indult a Dajkó Pál-féle OKJ-s Clickbait-tanfolyam.

@berVi

Abban is lehet valami, de ez mért csak a vasat érinti, a szoftvereladásokat miért nem? A nyugati játékokat veszik a japánok is, mint a cukrot...

(#36) davidsone válasza #20691712 (#31) üzenetére

davidsone
(PH! addikt)

az, lassan akkora szórás lesz mint PC-én aztán jön az apokalipszis a csédimárktban :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#37) GreatL

GreatL
(tag)

"újdonságokra nem túl nyitott japánok " - ezen röhögök.

i7, 1080 Ti

(#38) dabadab

dabadab
(Jómunkásember)

A XOX lenyomta a Wii U-t?... Azta, akkor tényleg nincs már ellenfele :DDD

DRM is theft

(#39) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Japánban esélytelen az xbox bármilyen kiadása.Ez régen is így volt.

PSN: ProEvoFan_hun

(#40) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Ez egy olyan álom az MS számára amiből nem szabad felébrednie,mert észre venné hogy bilibe lóg a keze. :DDD

Egy boldog,GTX1080 -as kártyát használó,aki Custom Vega56 -ot szeretett volna vásárolni!!!

(#41) jeni

jeni
(PH! nagyúr)

Japánok sem hülyék,hogy a Sony által kreált,gyártót,támogatót PS platformot jelen esetben a PS4 és a PS4 Pro konzolnak újabb ellenfelet hozzanak a nyakukra! Védik a hazai terméket,hazai piacot!

Fordítva kérdezve,hogy az amcsik földjén a PS 4 és a PS4 Pro hogy is áll?

Samsung SM-G850F Alpha tartozékok eladóak! Prívátban keres!

(#42) dabadab válasza jeni (#41) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

"Fordítva kérdezve,hogy az amcsik földjén a PS 4 és a PS4 Pro hogy is áll?"

Veri az XBoxot: [link]

DRM is theft

(#43) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

lumiával is ugyanez volt a telefonos fronton, xboxnak ez már az végjátszma, valószínüleg csak megvárják amíg kifut az AMD szerződés aztán lépnek a hardveres piacról. majd jön PS5-re a HALO6

[ Szerkesztve ]

(#44) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#43) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Valószínű lol, gondolom a Scorpio projektbe is azért öntötték a pénzt. Az Xbox Classic/PS2 érában ennél durvábban verte őket rommá a Sony, mégsem szálltak ki a bizniszből. A következő generációt (360/PS3) meg sokáig magasan vezették. Oké hogy 1 évvel a PS3 előtt jött a 360, de azért 84 millió elment belőle az életciklusa végére. Ezt a generációt nem ők nyerik, ennyi.

(#45) xeon forever válasza Medocsabi (#28) üzenetére

xeon forever
(senior tag)

Anime fanok két fő kategóriában leledzenek. 14-éves kor alatt és 30-éves kor felett... Pár % az örök fan.
Psp-re meg ps3/ps4-re jött ki a legtöbb cím.
Viszont kezdenek betörni a pc szegmensbe. Steamen egyre több ps-cím jön ki. Steamhez viszont nem túl sok köze van a Microsoftnak egyenlőre->addig xbox irányvonalat kevesebb cím fogja elérni, ergo egy japán irány vonalú piacot hagynak lefedetlenul.

(#46) laleh válasza Geller_1972 (#23) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Ugyanez van nálam is. Az első mindig meghatározó bármi is legyen az.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés 2 éven belül érd: pü

(#47) 42861 válasza Fitzgerald (#9) üzenetére

42861
(fanatikus tag)

Azt ugye tudod, hogy van rá Final Fantasy? :)

(#48) Medocsabi válasza xeon forever (#45) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Őszintén remékem,hogy így lesz,és Xboxra nem jönnek ilyenek,(itt azért hozzátenném,mielőtt valaki személyes sértésnek venné,hogy ez csak az Én véleményem) helyette normális címek,a mostani exkluzívok mellé ! :K

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#49) l.skywalker

l.skywalker
(őstag)

Annak tekintetében jó ez az 1000valahány eladás, hogy az Xbox One S-et Japánban több helyen drága Blu-Ray lejátszóként árulták :D

This R2 unit has a bad motivator... /XboxGT: DreYnreh/

(#50) CsigaGyilkos válasza Sinesol (#7) üzenetére

CsigaGyilkos
(senior tag)

Azért várható volt, hogy nem fog kihalni sem a PS, a Sony meg végképp nem! Gondoltam, hogy akkora újdonság nem lehet az új X box one x. Szvsz bármit tesznek abba az új X box ba, japánban már elvből nem lesz sikeres egy amerikai cucc. Miért? Mert nem Japán. :DDD Teljesen normális hogy a saját hazájában a saját termékeit nyomatják!

Visca el Barcelona!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.